„Romuvos“ lauko kinas

Vasaros vakarai po atviru dangumi ir lauko kinas Kaune jau tampa tradicija. Kino centras „Romuva“ jau ketvirtus metus planuoja lauko kino sezoną. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet „Romuvos“ komanda planuoja džiaugtis kino mylėtojų gausa.  Visą liepos ir rugpjūčio mėnesį lankytojai galės mėgautis nemokamais, specialiai organizatorių atrinktais, geriausiais, vasara alsuojančiais, kino filmais.

Filmas „Išgyventi vasarą“ – „Ilgai lauktas debiutinis Marijos Kavtaradzės filmas pateisino lūkesčius – tai viena tų, regis, lengvai, bet užtikrintai sukurtų juostų, kurioje daug tikrumo, meilės žmogui ir pačiam kinui bei noro palengvinti buvimą tiems, kuriems to labai reikia.“ (M. Valiūnaitė)

Ambicinga pradedanti psichologė Indrė sutinka į kliniką pajūryje nuvežti du pacientus: bipolinio sutrikimo manijos fazę išgyvenantį Paulių ir savyje užsisklendusią Justę. Kol trijulė kelyje galynėjasi su savo vidiniais demonais, pamažu jie atranda tarpusavio ryšį. Regis, lengva vasariška kelionė virsta pirmuoju žingsniu pasveikimo link. Tai šilta ir jaudinanti istorija, kuri – kaip ir vasara – kupina šviesos, netikėtumų ir vilties, kad viskas yra įmanoma.

Nemokamais seansais lankytojai galės mėgautis iki rugpjūčio 10 dienos. Filmai  šiais metais bus rodomi keturiose skirtingose Kauno miesto vietose. „Romuvos“ lauko kino atidrymas liepos 16 d. Prie Žalgirio arenos  –  žaliojoje zonoje, vėlau seansai kelsis į Panemunės šilą, prie Trijų mergelių tilto, Kalniečiu parke, ir jau tradiciškai amfiteatre – prie Kauno pilies.

Susitikime „Romuvos“ lauko kine!

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

VIP parkavimo aikštelė, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2019-07-19, 22:00 val.

Durys

21:00 val.

Trukmė

3:00 val.

Fotoaparatas

Filmuoti ir fotografuoti leidžiama

Kainos

Įėjimas nemokamas

Parkavimas

„Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelė, Karaliaus Mindaugo pr. ir „Žalgirio“ arenos aikštelė

Organizatorius

Kauno kino centras „Romuva“

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi