„Romuvos“ lauko kinas: Floridos projektas

Vasaros vakarai po atviru dangumi ir lauko kinas Kaune jau tampa tradicija. Kino centras „Romuva“ jau ketvirtus metus planuoja lauko kino sezoną. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet „Romuvos“ komanda planuoja džiaugtis kino mylėtojų gausa.  Visą liepos ir rugpjūčio mėnesį lankytojai galės mėgautis nemokamais, specialiai organizatorių atrinktais, geriausiais, vasara alsuojančiais, kino filmais.

Filmas „Floridos projektas“ – „Tai labai jautrus žvilgsnis į vaikystę. Filmo spalvingumas ir ryškumas ironiškai kontrastuoja su Disney’aus svajonių pasauliu. Tačiau tai lyg ir pasakos spalvos, vaikų vaizduotė, juk vaikai bet kokiomis sąlygomis gali susikurti vidinį rojų. Tad pasinerkite į neapsakomo grožio Muni pasaulį.“ (S. Lingevičiūtė)

Ryškiaspalviai pastatai, kostiumai ir saulės nutvieksti kadrai nukelia į šalia greitkelio esantį motelį Floridoje, visiškai šalia „Disney World“ pramogų parko. Čia su maištinga mama Hali gyvena šešiametė Muni. Jos mėgaujasi kiekviena diena „Magiškoje pilyje“, kurią prižiūri jautrus ir rūpestingas vadybininkas Bobis (Willem Dafoe). Nepaisant atšiaurios aplinkos, vėjavaikiškai it gyvsidabris Muni nerūpi realybė – ji švenčia kiekvieną savo gyvenimo dieną. Ji ir jos padaužos draugai kasdien smalsiai ir be baimės tyrinėja pasaulį, kuriame atsidūrė. Tačiau Muni mama, kad galėtų išlaikyti dukrelę, priversta ieškoti pavojingų darbų ir sprendimų. Pagrindiniame vaidmenyje debiutavo lietuvių kilmės aktorė Bria Vinaitė.

Nemokamais seansais lankytojai galės mėgautis iki rugpjūčio 10 dienos. Filmai  šiais metais bus rodomi keturiose skirtingose Kauno miesto vietose. „Romuvos“ lauko kino atidrymas liepos 16 d. Prie Žalgirio arenos  –  žaliojoje zonoje, vėlau seansai kelsis į Panemunės šilą, prie Trijų mergelių tilto, Kalniečiu parke, ir jau tradiciškai amfiteatre – prie Kauno pilies.

Susitikime „Romuvos“ lauko kine!

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

VIP parkavimo aikštelė, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2019-07-16, 22:00 val.

Durys

21:00 val.

Trukmė

3:00 val.

Fotoaparatas

Filmuoti ir fotografuoti leidžiama

Kainos

Įėjimas nemokamas

Parkavimas

„Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelė, Karaliaus Mindaugo pr. ir „Žalgirio“ arenos aikštelė

Organizatorius

Kauno kino centras „Romuva“

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi