„Romuvos“ lauko kinas: Chaenas – ypač tyro aliejaus kraštas

Vasaros vakarai po atviru dangumi ir lauko kinas Kaune jau tampa tradicija. Kino centras „Romuva“ jau ketvirtus metus planuoja lauko kino sezoną. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet „Romuvos“ komanda planuoja džiaugtis kino mylėtojų gausa.  Visą liepos ir rugpjūčio mėnesį lankytojai galės mėgautis nemokamais, specialiai organizatorių atrinktais, geriausiais, vasara alsuojančiais, kino filmais.

Filmas „Chaenas – ypač Tyro Aliejaus Kraštas“ – „Apetitą keliančių ir norą keliauti skatinančių vaizdų kupiname filme išsamiai pristatoma tūkstantmečius gyvuojanti alyvuogių aliejaus tradicija, įspūdingi aliejaus spaudimo užkulisiai ir aukštoji gastronomijos kultūra.“ (A. Račaitytė)

Chaene alyvuogių aliejus ne tik esminis maisto ingredientas, bet ir gyvenimo būdas. XXI a. čia įvyko alyvuogių auginimo revoliucija: iš Picual, anksčiau tinkamai neįvertintos, tačiau neabejotinai embleminės krašto alyvuogės, šiandien spaudžiamas bene geriausias pasaulyje ypač tyras alyvuogių aliejus. Filme apie patirtus iššūkius kalba alyvuogių augintojai ir garsūs šefai, kurie revoliuciją mato iš gastronomijos ir vartojimo perspektyvos. Filmas atskleidžia neatrastą mažai pažįstamo Ispanijos regiono grožį.

Nemokamais seansais lankytojai galės mėgautis iki rugpjūčio 10 dienos. Filmai  šiais metais bus rodomi keturiose skirtingose Kauno miesto vietose. „Romuvos“ lauko kino atidrymas liepos 16 d. Prie Žalgirio arenos  –  žaliojoje zonoje, vėlau seansai kelsis į Panemunės šilą, prie Trijų mergelių tilto, Kalniečiu parke, ir jau tradiciškai amfiteatre – prie Kauno pilies.

Susitikime „Romuvos“ lauko kine!

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

VIP parkavimo aikštelė, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2019-07-17, 22:00 val.

Durys

21:00 val.

Trukmė

3:00 val.

Fotoaparatas

Filmuoti ir fotografuoti leidžiama

Kainos

Įėjimas nemokamas

Parkavimas

„Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelė, Karaliaus Mindaugo pr. ir „Žalgirio“ arenos aikštelė

Organizatorius

Kauno kino centras „Romuva“

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi