Režisieriaus Emilio Vėlyvio ZERO LIVE SHOW

ZERO LIVE SHOW – gyva kino, muzikos ir juodojo humoro fiesta!

Kultinių filmų ZERO ir REDIRECTED režisierius Emilis Vėlyvis išlipa iš kino ekranų ir žengia tiesiai į didžiausias Lietuvos arenas. ZERO LIVE SHOW – specialiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtas originalus ir stogą raunantis projektas, apjungiantis E. Vėlyvio kino šėlsmą, populiariausius Lietuvos atlikėjus, specialiai renginiui sukurtas teatro ir šokio scenas, juodžiausią humorą, kaskadinius triukius, kino specialiuosius efektus, storą grimo sluoksnį ir silikonines krūtines.

Penki ryškūs Lietuvos istorijos momentai padalins renginį į penkis laikmečius, kurių kiekviename susipins kino, teatro, muzikos, stand up‘o ir choreografijos elementai. Penki šou vienoje fiestoje, penki visiems gerai pažįstami istoriniai įvykiai ir akcentai, scenoje nušvisiantys visai kitu kampu.

 

Žiūrovams stogą padės nurauti:

Grupės ir atlikėjai: G&G SINDIKATAS, HAPPYENDLESS, BIX, RADISTAI, ALGIRDAS KAUŠPĖDAS, VIKTORAS DIAWARA, TOMAS SINICKIS, RONDO ir kt.

Pažįstami iš ZERO filmų ir kiti aktoriai: INGA JANKAUSKAITĖ, RAMŪNAS RUDOKAS, MINDAUGAS PAPINIGIS, ANDRIUS ŽIURAUSKAS, AINIS STORPIRŠTIS, AUŠRA ŠTUKYTĖ, GYTIS IVANAUSKAS / LOLITA ZERO bei kiti.

Jau spalį – didžiosiose Lietuvos arenose.

Nepraleisk vienintelės progos pamatyti kino vertą šou! Užmušk valstietį savyje, kitaip liksi už borto!

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2018 10 31 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Asmenys iki 16 metų neįleidžiami.

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

22,00 EUR - 27,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 22,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 1,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

VIP klubo nariai

Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų klubo vietose. Nauji klubo nariai pirks nuo rugsėjo 1d. iki rugsėjo 17d. (ne imtinai)

Organizatorius

UAB „NEVEREVER.LT“

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi