Žirgų šou: APASSIONATA (PERKELTAS)

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ pasirodymai yra perkeliami

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ atstovai pasirodymus Kaune perkelia į kitą laiką. Milijonų žiūrovų širdis pavergusio žirgų šou kūrėjai skelbia, kad abu kovo 16-ą ir 17-ą dienomis planuoti pasirodymai „Žalgirio“ arenoje įvyks nauju laiku. Žirgų šou „Apassionata“ anksčiau planuotus pasirodymus perkelia ne tik Kaune, bet ir Miuncheno, Diuseldorfo, Niurnbergo ir Kelno miestuose. Iš viso į naują laiką bus perkelta 13 pasirodymų. Šiuo metu yra derinamos naujos pasirodymų datos, apie kurias „Apassionata“ šou kūrėjai praneš pačiu artimiausiu metu.

„Žirgų šou „Apassionata“ atstovai oficialiai patvirtino, kad Lietuvoje turėję vykti pasirodymai bus perkeliami į naują laiką. Pasirodymai yra perkeliami pačių šou atstovų iniciatyva. Jie artimiausiu metu paskelbs naujas šou datas,“ – sako „Live Nation Lietuva“ vadovas Deividas Afarjanc. „Visi anksčiau įsigyti bilietai į „Apassionata“ šou galios – jų specialiai keisti nereikės. Tikimės, kad žiūrovams šie pakeitimai didelių nepatogumų nesukels“.

Dėl didelio papildomų pasirodymų skaičiaus pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ kūrėjai yra priversti keisti pasirodymų Lietuvoje datas. Pasikeitimus lėmė didžiulė pasirodymų sėkmė – žiūrovai bilietus išperka žaibiškai, todėl bus surengta nemažai papildomų pasirodymų. Dėl techninių priežasčių ir siekiant surengti kuo įspūdingesnius šou, „Apassionata“ pasirodymų datos keičiamos ne tik Kauno mieste, bet ir kitų šalių miestuose. Iš viso į naują laiką bus perkelta trylika pasirodymų Miunchene, Diuseldorfe, Niurnberge, Kelne ir Kaune.

Šiuo metu yra derinamos naujos pasirodymų datos, apie kurias „Apassionata“ šou kūrėjai praneš artimiausiu metu. Jei naujos pasirodymų datos žiūrovams nebus tinkamos, jie bus atskirai informuoti apie galimybę grąžinti įsigytus bilietus

 

 

 

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ pirmąkart surengs gastroles Lietuvoje. Milijonų žiūrovų širdis pavergusio žirgų šou kūrėjai mūsų šalyje pristatys naujausią programą. Stebuklingas žirgų šou „Apassionata“ didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune bus parodytas tik du kartus: kitų metų kovo 16-ą ir 17-ą dienomis.

Stebuklingas žirgų šou „Apassionata“: 

Analogų pasaulyje neturintis stebuklingas žirgų šou „Apassionata“ garsėja unikaliais žirgų, jojikų ir akrobatikos meistrų pasirodymais. Naujosios šou programos „Apassionata“ istorija žiūrovus nukels į 1900 m. Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykusią pasaulinę mugę. Istoriniuose Žiulio Verno romanuose įkvėpimo ieškojęs šou „Apassionata“ kūrybos direktorius Holgeris Ehlersas šįkart pasakos apie studentą Klodą, kuris patirs daugybę nuotykių keliaudamas dirižabliu „Sfarosu“, kol atras savo gyvenimo aistrą – žirgus. Devynios žirgų komandos kurs aukščiausio meninio lygio scenas, pasakosiančias begalinę žmonių ir žirgų meilės istoriją.

Naujasis šou yra pati ambicingiausia „Apassionata“ kūrėjų programa, kurioje žiūrovai pamatys net 65 žirgus, šįkart surengsiančius nepakartojamus pasirodymus Vokietijos, Austrijos, Švedijos, Suomijos ir pirmąkart Lietuvos didžiausiose arenose. Dėmesio centre atsidurs 16-os pačių gražiausių veislių žirgai ir visame pasaulyje žinomi jojikai.

Žiūrovai pirmąkart pamatys publikos numylėtinius: garsųjį Alejandro Barrionuevo iš Ispanijos, Kerstin Brein ir jos keturis išskirtinius fryzų veislės žirgus iš Austrijos, pasaulinę premjerą žadantį Miguelį iš Čekijos ir jo drąsiąją asistentę Kim, visus linksminsiantį smarkuolį olandų šaltakraujį žirgą Hermanną ir jo raitelį Viktorą Kirką iš Moldovos, taip pat kitas šou žvaigždes, atvyksiančias iš Prancūzijos, Olandijos ir Vokietijos.

 

Stebuklingame „Apassionata“ pasaulyje raiteliai ir žirgai kuria stulbinantį ir netikėtumų pilną šou. Fantastiška studijos „Pixomondo“ animacija, specialūs lazerių efektai ir fejerverkai praplečia žirgų šou erdves. Žiūrovai pasineria į įspūdingą ir įdomų žirgų pasaulį. Įtikinama Sándoro Rómanso choreografija ir Holgerio Ehlerso kompozicijos apjungia šį šou į nepakartojamą pramogą visai šeimai. Publiką stulbina meistriškas sudėtingas jodinėjimas, linksmi intarpai, ryškūs spalvingi kostiumais ir puiki atmosfera.

Holgeris Ehlersas jau kelerius metus lydi „Apassionata“. 2009 metais jis tapo kūrybos direktoriumi ir sukūrė daugybę ankstesnių šou. Tai jo indėlis yra sėkmingi „Svajonių kino“, „Veidrodžio užkalbėjimo“ ar „Sapnų laiko“ pastatymai. Šių šou garso takeliai net dvylika kartų tapo auksiniai ir tris kartus platininiai.

„Apassionata“ šou faktai ir skaičiai

… daugiau kaip 65 žirgai ir raiteliai.

… 130 tonų smėlio ir pjuvenų, todėl šou turi tvirtą pagrindą.

… 9 puspriekabės ir 5 arklių transporteriai, kad šou būtų galima rodyti keliaujant.

… 180 efektų ir judančios šviesos išryškina kiekvieną detalę, jaudina neramina žiūrovą.

… žiūrovą stulbina 200 kvadratinių metrų vaizdo ekranas.

… visą parą 102 darbuotojai užtikrina, kad kiekvieną vakarą žiūrovą pasiektų šis stebuklingas sapnas.

Pasaulinio garso žirgų šou „Apassionata“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet Vilniuje surengsiantis populiarios britų grupės „Jungle“ pasirodymą, užburiantį vokiečių pianisto Niklas Paschburg koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje, dainininkės Erica Jennings ir maestro Petro Geniušo šventinius koncertus, didžiausias draugų Kalėdas Žalgirio arenoje – „Radistai DJs & Friends Arena Show“, taip pat kitais metais vyksiančius Vokietijos techno žvaigždės Paulo Kalkbrennerio pasirodymą, Monikos Linkytės ir „London Community Gospel Choir“ bendrus koncertus, britų atlikėjo Tom Odell pasirodymą, magiškus „Disney On Ice“ šou „Stebuklinga ledo pasaka“, operos legendos Placido Domingo ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą, Islandijos muzikos atlikėjo Ólafuro Arnaldso ir grupės „Genesis“ gitaristo Steve’o Hacketto pasirodymus.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2019 03 16 d. 16:00 val.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi