Naujieji metai su Marijonu

Vienintelis šiais metais areninis Marijono Mikutavičiaus koncertas vyks Kaune „Žalgirio“ arenoje. Gruodžio 29 d. savo kalendoriuose raudonai jau žymi visi, kurie neįsivaizduoja žiemos švenčių be įspūdingo Marijono šou.

Turbūt nesumeluosime sakydami, kad tai laukiamiausias šių metų renginys. Vos pradėjus pardavinėti bilietus ir informaciją paskelbus vien tik socialiniame tinkle, per pirmą parą koncertas tapo perkamiausiu ir per 24 val. buvo parduotas rekordinis bilietų kiekis.

Ir tai dėsninga, nes trejus metus iš eilės vykę Marijono koncertiniai turai po didžiausias šalies arenas jau yra tapę kokybės ir geros nuotaikos garantu. Praėjusiais metais vykęs  „3D Show“ pribloškė ir savo išmaniais techniniais sprendimais.

Kiekvieną koncertą Marijonas klausia, ar jame yra žmonių, kurie buvo pernai. Ir kasmet pakyla vis didesnis rankų miškas.

 

 

Paklaustas, koks gi koncertas bus šiemet, Marijonas šelmiškai šypsosi ir sako, kad toks, į kurį tikrai verta ateiti. Neabejojama, kad gerbėjai išgirs visas geriausias jo dainas, bet dainininkas prasitaria, kad pastaruoju metu jį pagavęs įkvėpimas, todėl galima tikėtis ir naujų kūrinių.

Vienas dalykas Marijono koncertuose niekada nesikeičia: išėjęs į sceną jis  savęs nė trupučio negaili. Šėlsta taip, lyg tai būtų paskutinis pasirodymas gyvenime. Ir publika pagauna jo nuotaiką –  šou daugeliui tampa nepamirštami ir tą džiaugsmingą pojūtį žmonės trokšta patirti vėl ir vėl.

„Man neįdomu, iš kur tu pinigus trauksi ar Kalėdų Senio bilieto prašysi, bet mes ten varom ir aš jau dabar sėdžiu apsipatenkinus, nes tęsim Kalėdų atostogų tradicijas!!!“-  vos paskelbus apie koncertą entuziastingomis žinutėmis socialiniame tinkle dalijosi Marijono gerbėjai

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2016-12-29, 19:00

Durys

17:30

Trukmė

2 val. 00 min.

Apšildantis atlikėjas

Nenumatomas

Pertrauka

Nenumatoma

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Iki 6 m. įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti "Vaikystės mieste"

Fotografuoti

Neleidžiama

Kainos

20,80 - 37,80 EUR. Bilietų platintojo mokestis 1,2, arenos mokestis 1 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 20,80 EUR

Klubo nariai bilietus perkasi

09 01 - 09 17 d.

Bilietų platintojas

UAB „Tiketa“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

ŽA autobusai

Tikslinama

Salės planas

(KONCERTAS 2)

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 684 46730, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi