Monique: Sun&Moon albumo pristatymo koncertas

Debiutinio atlikėjos Monikos Pundziūtės-Monique albumo „Sun&Moon” pristatymo koncertai Gyvenki su saule ir mylėki kartu su mėnuliu.

Koncertuose pristatomas dvigubas albumas „Sun&Moon”, kuriame elektroninio skambesio projekto „Mark Les & Monique” kūriniai bei solinės atlikėjos dainos.

„Saulė ir mėnulis – didžioji inspiracija kuriant dainas – tai yra istorijos, kurias norime, kad išgirstum TU. Kad klausytum taip, kaip tavęs klausosi saulė ir mėnulis. Dieną ir naktį”, – į koncertinį „Sun&Moon” turą kviečia Monique.

Koncertiniame ture pristatomas debiutinis atlikėjos albumas „Sun&Moon”, kuris susideda iš dviejų dalių.

Sun – tai solinės muzikinio projekto „X Faktorius” nugalėtojos dainos. Koncerte gyvai skambės klausytojų dėmesio jau sulaukę albumo singlai „Dviese”, „Man nebaisu”, „Palauk dar”, „Aš viena” bei naujos dainos.

Koncerto dalis Moon – tai Monikos Pundziūtės ir muzikos prodiuserio Mariaus Leskausko kūrybinio projekto „Mark Les & Monique” darbai. Pirmasis projekto singlas „Nauja istorija” sparčiai užkariavo gerbėjų širdis, o koncertiniame ture pristatomi dar negirdėti dueto kūriniai.

„Elektronika ir pop muzika. Dvi visiškai skirtingos sielos, dvi absoliučiai skirtingos vibracijos, du skirtingi kūnai. Jų nereikia lyginti. Kaip ir nelyginame saulės bei mėnulio. Jie abu atskirai šviečia tada – kai ateina jų metas”, – apie dvigubą koncertinį turą sako Monique.

„Čia norime sutikti klausytojus, dėl labai paprastos priežasties – muzika kuriam būtent jiems. Linkime klausant mūsų muzikos patirti tą džiaugsmą, kurį patyrėme kurdami – įsiklausyti ir išgirsti ne tik kiekvieną žodį, bet ir garsą, kuris kartais vos girdimas, tačiau sukuria tam tikrą atmosferą. Linkime, kad dainose atrastumėte save”, – pristatydamas „Sun&Moon” albumo koncertus sako Mark Les.

 

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2017-11-19, 19:00 val.

Durys atidaromos

18:00 val.

Trukmė

2 val.

Apšildantis atlikėjas

Nenumatoma

Pertrauka

Bus

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Iki 10 m. įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Neleidžiama

Kainos

9,90 - 15,90 EUR. Bilietų platintojo mokestis - 1,80 EUR, arenos mokestis - 0,6 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 9,90 EUR

Bilietų plati

UAB „Tiketa“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ „Vilnius arts“

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +37061827323+37037719662, El. paštas: info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi