Millennium Fest: ATB, Eiffel 65, Sonique, Coco Star

Pirmą kartą Lietuvoje, didžiausioje Žalgirio arenoje, 2019 m. kovo 30 dieną įvyks „Millennium 2000 fest“. Koncertas ir vienos nakties muzikos ir šviesų festivalis sprogdins Kauną. Mes trenksmu vienai nakčiai grįžtame į 2000 metus. Į Lietuvą vieninteliam pasirodymui Baltijos šalyse atvyksta vienas geriausių visų laikų didžėjų – André Tanneberger (ATB).
Taip pat atvyks Mega žvaigždė Coco Star – kurios hitas “Tocas as miricale” groja beveik visuose pasaulio festivaliuose ir radijo stotyse. Antra Vakaro žvaigždė -viena geriausių Britanijos didžėjų ir atlikėjų – Sonique su tokiais hitais kaip „It Feels So Good“ ir „Sky“ privers pakelti tūkstančius rankų į viršų!

Vakarui pasiekus kulminaciją ant scenos žengs šokių muzikos genijai – Eiffel 65, kurie yra vieno žymiausių pasaulio hitų kūrėjai. Taip pat vakaro metu lazerių šou, pirmą kartą Lietuvoje 8 metrų skulptūros ir dar 4 didžėjai Žalgirio areną pavers didžiausia šokių muzikos aikštele. Mes grįšime į spalvingus 2000 metus ir šis koncertas-festivalis bus aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos koncertų istoriją

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2019 03 30 d. 21:00 val.

Durys

19:30 val.

Trukmė

~4 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

28,00 EUR - 81,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 28,00 EUR) bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 1,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

VIP klubo nariai

Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų klubo vietose. Nauji klubo nariai pirks nuo rugsėjo 1d. iki rugsėjo 17d. (ne imtinai)

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

UAB ER group

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi