Paskaita „Performansas. Praeitis. Dabartis. Ateitis.“: Marina Abramović

Marinos Abramović paskaita „Performansas. Praeitis. Dabartis. Ateitis.“

Vienas įspūdingiausių „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ renginių ištikimiems performanso meno gerbėjams – vieša Marinos Abramović paskaita „Performansas. Praeitis. Dabartis. Ateitis.“, kuri įvyks 2022 m. kovo 31 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Marina Abramovič – viena garsiausių šiuolaikinių menininkių, tikra performanso meno žvaigždė. Jos drąsa, ekstremalios idėjos ir bekompromisiai kūriniai padėjo performansui išsikovoti deramą vietą šiuolaikinio meno pasaulyje. Marina Abramović nuosekliai griauna sienas tarp auditorijos ir menininko. Autorė akcentuoja menininko buvimą neatsiejama jo kūrinio dalimi, o savo kūryboje siekia sąmonės skaidrumo, ieško nušvitimo ir asmeninio pokyčio.

Viešoje paskaitoje Marina Abramović apžvelgs performanso meno istoriją: apibrėš, kas yra performanso menas, apsvarstys jo kilmę ir raidą – kur jis yra šiandien ir kokia jo ateitis.

Susitikimas rengiamas parodos Marina Abramović „Būties atmintis“ pristatymo proga. Paroda veiks Nacionalinio M. K. Čiurlionio muziejaus Kauno paveikslų galerijoje (K. Donelaičio g. 16, Kaunas) nuo 2022-ųjų kovo 30 iki liepos 31 d. Parodos ir susitikimo rengėjas: galerija „Meno parkas“

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-03-31, 18:00 val.

Durys

16:30 val.

Trukmė

~1 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 25,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 25,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (2,00 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2,00 EUR)

Organizatorius

VŠĮ "KAUNAS 2022"

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nevažiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos