Martynas Levickis: Magiškas Martyno Levickio „Classic Live Show“

Metų pabaigos šventes Lietuvoje lydės akordeono virtuozo Martyno Levickio kuriamas „Classic Live Show“. Gruodžio mėnesį tarptautinės šlovės susilaukusio atlikėjo, jo suburto simfoninio orkestro ir būrio kviestinių žvaigždžių atliekamą klasikinių kūrinių interpretaciją bus galima išvysti didžiausioje šalies – Kauno „Žalgirio“ arenoje 

„Classic Live Show“ – tai puošnų operos pastatymą primenantis koncertas, kuriame skamba tik klasikinės muzikos šedevrai. Žiūrovai gruodį išgirs iki šiol dar neskambėjusių kūrinių, o scenoje išvys visą plejadą naujų kviestinių žvaigždžių. Čia netrūks įspūdingų scenografijos sprendimų ir pažangiomis technologijomis kuriamų specialiųjų efektų, tačiau pagrindinis akcentas bus muzika.

„Šiuo koncertu siekiu parodyti, kad kiekvienas muzikinis kūrinys gali virsti šou. „Classic Live Show“ metu žiūrovai tikrai kur turės paganyti akis, tačiau vizualika tikrai neužgoš nuoširdaus muzikos atlikimo. Viskas susilies į vieną gražią visumą“, – pasakojo M. Levickis.

Pasak atlikėjo, dėl itin netradicinio klasikinės muzikos pateikimo „Classic Live Show“ galima pavadinti nauju koncertiniu žanru. Tą lemia fenomenalus klasikinės muzikos ir akordeono derinys, kuris pačiam M. Levickiui jau yra įprastas, tačiau klausytojams suskamba naujais, neįprastais tonais. Kūriniai, kurie originaliai nebuvo kurti su intencija atlikti akordeonu, yra specialiai aranžuojami būtent akordeonisto suburtam orkestrui „Mikroorkéstra“.

 

Ypatingas dėmesys „Classic Live Show“ skiriamas scenarijui. Jis – energingas, nuotaikingas ir gniaužiantis kvapą. Gerai pažįstami klasikos kūriniai čia susipina į intriguojančių istorijų seką. Šiuolaikinė interpretacija pasakoja legendas, slypinčias klasikinės muzikos užkulisiuose, atskleidžia netikėtus operų personažų bruožus ir panardina žiūrovus į svajingą nostalgiją.

„Išdrįsti eksperimentuoti, pažvelgti į tradicinę klasikinę muziką kitu rakursu tikrai verta. „Classic Live Show“ mums atveria šią galimybę – laisvę kurti, žaisti pagal pačių susikurtas žaidimo taisykles. Tikiuosi, kad šis žaidimas patiks ir klausytojams“, – sakė M. Levickis.

Per savo karjerą M. Levickis jau pelnė daugiau kaip 30 tarptautinių apdovanojimų. Jis grojo su BBC koncertiniu, Birmingemo miesto simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu ir kitais orkestrais, koncertavo prestižinėse „Royal Albert Hall“, „Royal Festival Hall“ salėse. Šį rudenį atlikėjo koncertiniai maršrutai driekiasi nuo Berlyno ir Sankt Peterburgo, festivalių Jungtinėje Karalystėje ir Šveicarijoje, iki pat Seulo.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2016-12-21, 20:00 val

Durys

18:30

Trukmė

1 val. 30 min.

Neįgalieji

Neįleidžiami nemokamai

Fotografuoti

Neleidžiama

Kainos

24,20 - 61,20 EUR, Akcijinė 21,20 EUR kaina taikoma pirmiesiems bilietams, bilietų platintojo mokestis: 1,20 EUR, arenos mokestis: 1 EUR

VIP klubo nariai

Arenos VIP klubo nariai perkasi nuo 2016.09.28 d. iki 2016.10.11 d.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

ŽA autobusas

Tikslinama

Organizatorius

UAB „Seven live“

Salės planas

(Koncertas 1)

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefas paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu restoranas@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37068877630

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi