ROKAS BERNATONIS. LIVE SHOW „MADE IN LAS VEGAS“ | BOSCA amfiteatras

Savam krašte pranašu nebūsi , – sako sena magiška patarlė, tačiau iliuzionistas Rokas Bernatonis nepaiso jokių taisyklių ir jau ketvirtus metus iš eilės, Lietuvoje organizuoja iki šiol jokio pelno jam neatnešusį, tačiau žiūrovus visus tris kartus į sąmonės paribius nubloškusį magijos šou! Jei tai skamba įmantriai, atvykite į šou – sužinosite tikrąją žodžio „įmantru” reikšmę.

Šį kartą, aistra burtams ir meilė gimtajam kraštui Roką pargina į Lietuvą tiesiai iš magijos įsčių –  Las Vegaso, kur patirtį ir žinias apie šį mistinį amatą vaikinas semiasi iš labiausiai pasaulyje pripažintų šios srities specialistų.

Las Vegase surengęs ne vieną savo live show, į Lietuvą Rokas parveža tikrai ne triušį skrybėlėj ir ne monetą už ausies – šitą matysite įvairiuose Lietuvos talentų projektuose. Gyvajame Roko magijos spektaklyje Jūsų dėmesį prikaustys aukščiausio lygio iliuzionistas, „burtininkas“, kurio triukams atsistoję plojo garsiausi pasaulyje magijos meistrai.

Nors Rokas kuklus ir būsimą savo pasirodymą vadina „geriausiu magijos šou Baltijos šalyse“, galite neabejoti – artistas iš Lentvario „nuspjaus“ daug toliau. Juk būtent šiam, Vilniaus priemiesčio vaikėzui, priklauso net du Pasaulio Gineso rekordai, apie kuriuos buvo kalbama visame pasaulyje, įskaitant net ir lietuvuviškus TV kanalus (kurie, kaip žinote, transliuoja tik  pačią svarbiausią informaciją).

Kalėdinis Roko Bernatonio magijos šou „Made in Las Vegas“ garantuoja pačią aukščiausią magijos kokybę, „stand up comedy“ lygio humorą, neįprastus žandikaulio atvėpęsius , bei grupinę magiją, kurios netikėtumą patirsite gruožio 28 dieną Kaune.

Skubėkite! Nes bilietai, kaip ir pinigai prieš šventes, turi magišką savybę ištirpti!

Informacija apie renginį

Vieta

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2018-12-28, 19:00 val.

Durys atidaromos

18:00 val. Įėjimas per Amfiteatras 2

Trukmė

1 val. 25 min.

Apšildantis atlikėjas

Nenumatoma

Pertrauka

Nenumatoma

Neįgalieji

Neįleidžiami nemokamai, taikoma 30% nuolaida

Vaikai

Neįleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Fotografuoti negalima.

Kainos

27- 30 EUR. Bilietų platintojo mokestis - 1 EUR, arenos mokestis - 0,60 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 24,50 EUR. Perkant 3 ir daugiau bilietų, galutinei kainai taikoma 20 % nuolaida.

Bilietų platintojas

UAB „Bilietai.lt“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ „Renginių fabrikas“

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi