Liepsnojantis Kalėdų ledas 2011

Ketvirtadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje buvo karšta. Kauno publiką įkaitino „Liepsnojančio ledo“ artistai, padovanoję nepamirštamą šou, kuriame nestigo nei kvapą gniaužiančių triukų, nei širdį uždegančių šokių.

Viena pirmųjų tūkstančiams žiūrovų pasirodė kaunietė Goda Butkutė. Jaunutė, žaisminga čiuožėja ant ledo skraidė it drugelis ir kerėjo savo grakštumu. Ji ir 12-metis Latvijos čempionas Denis Vasiljevas buvo jauniausi šou dalyviai.

Jubiliejiniame, dešimtmečio sulaukusiame spektaklyje ant ledo savo talentą demonstravo ir gerai pasaulyje žinomi dailiojo čiuožimo meistrai. Pirmąkart į Lietuvą atvykusių Fionos Zaldua ir Dmitrijaus Suchanovo sudėtingi sukiniai vertė griebtis už galvos. O dukart pasaulio čempionai Jelena Leonova ir Andrejus Chvalko papirko meile alsuojančiais šokiais.

Oro akrobatė iš Kanados Emanuela Balmory nustebino įmantriausiomis figūromis ant lanko, kabančio ore. Lietuvis Saulius Ambrulavičius privertė suvirpėti širdis įkūnijęs Paryžiaus katedros kupriaus personažą.

Ypač šiltai sutikti „Liepsnojančio ledo“ sumanytojai – Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko, kurie atsilygino dviem jausmingais, teatralizuotais šokiais, į kuriuos buvo įpinti akinami ugnies pliūpsniai. Publika trypė, plojo ir prašė pakartoti. Organizatorių inf.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi