Leon Somov & Jazzu (Lauke)

Žvaigždėtą rugpjūtį „Leon Somov & Jazzu“ surengs išskirtinį koncertą Nemuno saloje

Rugpjūčio 17 dieną Kaune, Nemuno saloje grupė „Leon Somov & Jazzu“ surengs didžiausią solinį savo koncertą po atviru dangumi.

„Aš, tiesą sakant, labai pasiilgau netradicinių erdvių. Norisi išlipti iš šaltų arenų, aukštų sienų, atsiduoti gamtai, muzikai, šilumai ir laisvei! Kaip ir muzikoje, taip ir erdvėse, mums patinka eksperimentuoti, todėl groti atviroje erdvėje ir ieškoti vis naujų sprendimų mes nevengiame“, – sako Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Tai bus didžiausias mūsų vasaros koncertas. Festivaliuose scena dalinsimės su kitomis grupėmis, o tai bus autorinis koncertas, kuriame pasirodysime maksimaliu grupės sąstatu. Ant scenos visko bus daugiau nei įprastai. Paskutinį tokį didelį solinį koncertą rengėme šv. Valentino dieną „Siemens“ arenoje“, – pasakoja Leonas Somovas.

 

 

Jų grupės koncertai visuomet išsiskiria ne tik tobulu garsu, bet ir šilta, emocijas atkartojančia scenografijos koncepcija. „Leon Somov & Jazzu“ koncertuose naudojami naujausi apšvietimo sprendimai, kurie vėliau tampa aukšto lygio pavyzdžiu. O grupės hitų bagažas toks didelis, kad, ko gero, nėra Lietuvoje žmogaus, kuris nemokėtų bent kelių „Leon Somov & Jazzu“ dainų. Jos skambės ir rugpjūčio 17-ąją romantiškoje Nemuno saloje, kurios gamtos grožis taps natūralia dekoracija ir leis sukurti bene įspūdingiausią vasaros vakarą po atviru dangumi.

„Labai nusibosta kaskart žadėti naujų dainų ir vardinti, ką grosime, todėl ateikite tiesiog pabūti kartu. Mes juk šitiek laiko pažįstami, tiek laiko esame kartu!!! Mes tiesiog dovanosime gerą nuotaiką, savo muziką ir džiaugsimės vasara kartu su mūsų mylimiausiais – jumis!“ – sako Jazzu.

Informacija apie renginį

Vieta

Šalia „Žalgirio“ arenos, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2017 08 17 d. 20:30 val.

Durys

19:00 val.

Trukmė

2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Iki 3 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai.

Fotografuoti, filmuoti

Neleidžiama

Kainos

20.00 EUR (1,5 arenos mokestis ir 1,2 bilietų platintojo mokestis)

Platintojas

UAB „Tiketa“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

UAB „Vabalo filmai“

ŽA autobusas

Nevažiuos

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefas paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37061432542

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi