Koncertas „Lyg Rasa Sielai“

„Lyg rasa sielai” – subtiliai džiazuojantis, romantiškas muzikinis projektas, pristatantis itin skirtingų, savitų ir ryškių praeito šimtmečio pabaigos britų muzikos ikonų Sade ir Annie Lennox kūrybą. Įgyvendinant projektą idėjos sumanytojoms – Kauno modernaus dainavimo studijos „MUSICALIS” merginoms talkino Lietuvoje ir užsienyje koncertuojantys atlikėjai – saksofonininkas Sergej Vichrov, būgnininkas Linas Labudis, grupės „Ducky Done“ muzikantai – gitaristas Olegas Sochinas, klavišininkas Algimantas Ramonas, bosistas Simonas Indriūnas. Jaukią, švelniai jausmingą atmosferą kuriančioje koncertinėje programoje, kurioje apsijungia gaivus jaunatviškas polėkis ir solidi muzikos meistrų patirtis, skambės merginų vokalinės grupės atliekamos pasaulinių hitų versijos. Projekto tikslas ir išskirtinis bruožas – užčiuopti ir įtaigiai perteikti stilistiškai pretenzingos muzikos estetiką: nekeičiant formos pasiūlyti neįkyrią, skoningais spalviniais niuansais pagyvintą interpretaciją.

Koncerto svečiai – talentingi jaunieji solistai Alija Larbi ir Žygimantas Matulas.

2007 m. Kaune įsikūrusią Modernaus dainavimo studiją „MUSICALIS” šiandien reprezentuoja jaunų, talentingų merginų grupė, išraiškingai atliekanti pačių įvairiausių žanrų vokalinę muziką. Vokalo meistriškumo paslapčių merginas moko Jurgita Vichrovė ir Rima Labudė.

2010 m. jaunas kolektyvas sulaukęs itin svarbaus tarptautinio pripažinimo: Barselonoje vykusiame festivalyje – konkurse „Europe And Its Songs“ ansamblių kategorijoje pelnęs aukso medalį bei festivalio Grand Prix, pakerėjęs ne tik tarptautinę publiką, charizmatiškasis „MUSICALIS” nenustoja stebinęs naujais iššūkiais ir savo gimtajame Kaune.

Spalvingame, plačiai klausytojų auditorijai skirtame repertuare – jazz, soul, pop, rock ir kitų populiarios , šiuolaikinės muzikos stilių kūriniai, ištraukos iš rock operų, miuziklų.

Kolektyvas yra parengęs ne vieną rimtosios muzikos programą: daugiabalsės pasaulietinės ir religinės muzikos kūrinių (šiuolaikinių, viduramžių, renesanso, baroko), lietuvių ir pasaulio tautų liaudies dainų bei giesmių.

„MUSICALIS” nuolat bendradarbiauja su profesionaliais rimtosios ir džiazo muzikos atlikėjais, rengia koncertus įvairiausiose erdvėse – koncertų salėse, galerijose, bažnyčiose, muzikos klubuose, Lietuvos televizijoje, yra kviečiamas į prestižinius tarptautinio masto renginius, dalyvauja viešuose ir privačiuose renginiuose.

2017 m. pavasarį Modernaus dainavimo studija „MUSICALIS” savo kūrybinės veiklos dešimtmečio proga surengė jubiliejinį koncertą „Aplink pasaulį per 3650 dienų“ .

 

ATLIKĖJAI

Sergej Vichrov (saksofonas)
Linas Labudis (mušamieji)
Žygimantas Matulas (vokalas)
Alija Larbi (vokalas)

 

Informacija apie renginį

Vieta

Restoranas „SALA”, „Žalgirio” arena, Karaliaus mindaugo pr. 50

Laikas

2018-09-23, 16:00 val.

Durys atidaromos

14 val. 30 min.

Trukmė

~2 val.

Kainos

Įėjimas nemokamas

Neįgalieji

Įėjimas nemokamas

Fotografuoti ir filmuoti

Galima

Renginio organizatorius

Modernaus muzikavimo ir studijų centras "GERASGERAS" ir "MUSICALIS workshop"

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelė ir Karaliaus Mindaugo pr.

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi