PAKRANTĖ: Klangkarussell

2022 m. birželio 17 d. Nemuno saloje įsikūrusią pramogų erdvę „Pakrantė“ sudrebins austrų elektroninės muzikos žvaigždės „Klangkarussell“!

„Klangkarussell“ vėl kontroliuoja situaciją. Nepaisant to, kad jie kartu muzikuoja jau beveik dešimtmetį, dabar jie sugrįžta su naujai iškeltais tikslais, energija ir įkvėpimu.

„Ką tik pradėjome iš naujo“, – sako Tobias Rieseris, kuris kartu su ilgamečiu draugu Adrianu Heldu pastaruosius kelerius metus praleido didžiųjų leidyklų platybėse. – Dabar kursime muziką, kuri mums tinka.“

Būdami jaunesni šie austrų atlikėjai parašė kūrinį „Sonnentanz“, kuris vėliau tapo pasauliniu hitu. Natūralu, kad šie ilgamečiai Zalcburgo mokyklos draugai pasuko tam tikra sėkmės linkme, kurią jie mielai priėmė, tačiau tai visada buvo kitų užgaida, o ne jų muzikinė vizija. Įsteigę „BIAS Beach Records“, dabar jie žada leisti kur kas daugiau muzikos ir kur kas reguliariau.

Daugelis to, kas buvo girdima nuo 2020 m., buvo parašyta prieš daugelį metų, bet taip ir nebuvo viešai išgirsta. Kadangi tai buvo muzika pralenkusi laiką, ji skamba visame pasaulyje, nes muzikos klausytojai pamėgsta „groovus“, kurie yra kur kas daugiau nei tik funkciniai muzikos įrankiai.

Galbūt tai gaivus kalnų oras ir gamtos grožis jų gimtinėje arba muzika, su kuria jie užaugo, įtaka, suteikianti „Klangkarussell“ skambesį. Kad ir kokia būtų priežastis, per visą savo karjerą šie du draugai visada buvo emocijų  kūrimo meistrai. „Klangkarussell“ muzikoje sukurtos emocijos yra paremtos įvairiausiais ritmais, tačiau visada pasižymėjo tinkama struktūra ir tokiais akordais, kurie tirpdo širdis.

Bilietus platina: bilietai.lt.

Vieta: „Pakrantė“ prie „Žalgirio“ arenos, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėje nemokamai, mobiliajame telefone atsisiuntę „ADC parking“ programėlę.

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map.

„Pakrantę“ pasieksite eidami per kairę arenos pusę:

PLANAS Pakrante_05-241

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2022-06-17 d. 20:00 val.

Durys

19:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 35,00 EUR

Organizatorius

UAB „Kauno arena“

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

 

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos