Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyras: Išbandyk save!

Gegužės 1-ąją Kauno „Žalgiris“ visus sporto mylėtojus kvies praleisti dieną Nemuno saloje šalia „Žalgirio“ arenos vyksiančiame 3×3 turnyre. Be tradicinių gatvės krepšinio kovų, šiais metais „Žalgirio“ organizuojamoje šventėje bus integruotos ir futbolo bei tinklinio varžybos.

Kartu su Lietuvos kariuomene rengiamas turnyras dalyvius ir svečius šiemet pasitiks šūkiu „Išbandyk save!“ ir skatins išmėginti jėgas, skiepys patriotiškumą bei stengsis aktyvinti sporto gerbėjų pilietinę dvasią, o visi turnyro dalyviai gaus po dvejus marškinėlius su „Žalgirio“ ir Lietuvos kariuomenės simbolika.

Aštuntą kartą rengiamas „Žalgirio“ 3×3 turnyras šį kartą išsiplės daug didesnėje erdvėje. „Žalgirio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje bus įrengta net 14 krepšinio aikščių trys prieš tris žaidėjams. Šalia „Žalgirio“ arenos ant žolės karaliaus futbolo varžybos, kurioms teisėjaus futbolo klubo „Kauno Žalgiris“ žaidėjai, o kiek tolėliau Nemuno saloje įrengtose keturiose tinklinio aikštelėse bus mušinėjami tinklinio kamuoliai.

Balandžio 1 d. Kauno „Žalgirio“ oficialioje interneto svetainėje prasidėjo komandų registracija į visų trijų sporto šakų varžybas. Ji tęsis iki balandžio 22 d. (registruojantis balandžio 20-22 dienomis dalyvio mokestis didės), o dar po savaitės bus paskelbtas turnyro tvarkaraštis.

Gausiausiu dalyvių skaičiumi Lietuvoje pasižymintis krepšinio turnyras yra oficialios „FIBA 3×3 Planet“ platformos dalis, todėl geriausia aštuoniolikmečių grupės komanda kausis dėl kelialapio atstovauti Lietuvai „Fiba Europe“ atrankoje į 2016 m. U18 3×3 Europos čempionatą. Kaip ir praėjusiais metais krepšinio turnyro dalyviai varžysis šešiose amžiaus grupėse.

Į septintąją – Mišriąją grupę – kviečiamos registruotis komandos, kurių sudėtyje ir aikštelėje turės būti bent viena moteris ar mergina. Atskirose grupėse kovos ir žurnalistų bei „Žalgirio“ ir „Žalgirio“ arenos rėmėjų komandos. Į atskiras amžiaus grupes kviečiami registruotis ir tinklinio mėgėjai, o futbolo turnyre dalyviai į pogrupius bus suskirstyti pasibaigus registracijai.

Dar vienoje papildomoje krepšinio turnyro grupėje varžysis ir Europos Sąjungos programos „Erasmus+” projekto „Aistruoliai prieš smurtą“ („FansAgainstViolence”) dalyviai. Prie šio projekto, kurio tikslas – sumažinti smurtą krepšinio arenose, didinant krepšinio aistruolių supratimą ir toleranciją, įgyvendinimo prisidedantis Kauno „Žalgiris“ ir Lietuvos krepšinio federacija į gatvės krepšinio aikšteles sukvies krepšinio sirgalius iš Lietuvos, Turkijos, Ispanijos, Bulgarijos ir Kroatijos. Vyks finalinis šių 5 šalių fanų turnyras su įvairiais konkursais ir prizais žiūrovams.

Kaip vienas geriausių fizinį aktyvumą skatinančių projektų Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyras tapo ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir „Coca-Cola“ programos „Išjudink save“ partneriu. Šios programos siekis – per 2016 m. išjudinti žmones visoje Lietuvoje ir paskatinti bendruomenes aktyviai leisti laisvalaikį – puikiai atitiko „Žalgirio“ 3×3 turnyro vertybes.

Vienas pagrindinių „Žalgirio“ 3×3 turnyro atributų – žalgiriečių vizitas renginyje. Su krepšininkais pabendrauti galės ne tik turnyro dalyviai, bet ir visi žiūrovai. Lietuvos čempionai dalyvaus nuotaikingoje fotosesijoje, turnyro nugalėtojus apdovanos prizais bei taip pat kartu su gerbėjais išbandys jėgas nuotaikinguose konkursuose.

„Žalgirio“ ir Lietuvos kariuomenės 3×3 turnyras „Išbandyk save!“ – gegužės 1 d. šalia „Žalgirio“ arenos.

Informacija apie renginį

Vieta

Prie „Žalgirio“ arenos

Laikas

2016-05-01 10:00 val.

Registracija nuo

9:00 val.

Trukmė

10 val.

Dalyvio mokestis

15 Eur/asm. (04 20-22 - 20 Eur/asm.)

Žiūrovams renginys

Nemokamas

Registracija

Iki balandžio 22 d. Žalgiris.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos