Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyras: Išbandyk save!

Tradicinis Kauno „Žalgirio“ 3×3 turnyras šiais metais švenčia 10-ąjį jubiliejų, žengia į naujus vandenis ir laukia milžiniško sporto entuziastų susidomėjimo!

Jau dešimtą kartą Lietuvos čempionų organizuojama sporto šventė šįkart įvyks gegužės 13 dieną prie „Žalgirio“ arenos bei sukvies ne tik krepšinio mylėtojus, bet ir futbolo bei tinklinio žaidėjus.

Šiais metais krepšinio kovos įgauna dar didesnę prasmę, kadangi geriausia suaugusiųjų grupės komanda žengs į tarptautines kovas ir pateks į „Kaunas Challenger 2018“ turnyrą, kuriame turės progą pakovoti dėl piniginių prizų.

„Kaunas Challenger 2018“ yra dviejų dienų, „Sporto namų“, Lietuvos krepšinio federacijos ir TV3 organizuojamas renginys, vyksiantis birželio 30 – liepos 1 dienomis Kaune. Šiame aukščiausio kada nors Lietuvoje vykusio lygio turnyre iš viso dalyvaus 16 komandų – 4 iš jų vietą turnyre išsikovos per Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato etapus, o penktoji galimybė patekti į „Kaunas Challenger 2018“ yra per „Žalgirio“ 3×3 turnyrą.

Gegužės 13 d. vyksiančiame turnyre pasiteisinęs krepšinio varžybų formatas nesikeis – kaip ir praėjusiais metais krepšinio turnyro dalyviai varžysis šešiose amžiaus grupėse. Į septintąją – Mišriąją grupę – kviečiamos registruotis komandos, kurių sudėtyje ir aikštelėje turės būti bent viena moteris ar mergina. Turnyre rungsis ir žurnalistų bei „Žalgirio“ ir „Žalgirio“ arenos rėmėjų komandos.

Tiesa, kiek pasikeis rungtynių taisyklės. 3×3 krepšiniui tapus olimpine rungtimi, buvo peržiūrėtos krepšinio taisyklės. Nuspręsta ir į „Žalgirio“ 3×3 turnyro kovas įvesti „check ball“ – kamuolio įvedimo į žaidimą taisyklę, suvienodinti komandinių pražangų, „ginčo“ ir kitas taisykles. Vienintelis didesnis neatitikimas – nestabdomas rungtynių laikas ir minutinių pertraukėlių nebuvimas.

Į visą dieną truksiančią sporto fiestą sugrįžtą praėjusiais metais dėl oro sąlygų neįvykęs futbolo turnyras, kurio sistema paaiškės atsižvelgiant į užsiregistravusiųjų amžių bei kiekį.

Gera nuotaika ir neprognozuojama kova praėjusiais metais nustebinęs tinklinio turnyras ir šiemet įvyks prie „Žalgirio“ arenos, Nemuno saloje esančiose paplūdimio tinklinio aikštelėse. Turnyro dalyviai pagal lytį ir amžių bus suskirstyti į tris grupes, taipogi savo jėgas yra kviečiamos išbandyti ir giminaičius ar šeimos narius subursiančios komandos, kurios, nepriklausomai nuo amžiaus, rungsis Giminių grupėje.

Kaip ir kasmet „Žalgirio“ 3×3 turnyre apsilankys ir Kauno „Žalgirio“ komandos žaidėjai. Žalgiriečiai ne tik apdovanos geriausias komandas, tačiau ir patys išbandys savo jėgas įvairiausiuose žaidimuose bei išdalins aibę prizų.

Ypatingo dėmesio sulauks ir dalyviai, nepraleidę nei vieno iš dešimties „Žalgirio“ 3×3 turnyrų ir turintys visus turnyro marškinėlius. Juos surinkę ir atsinešę į jubiliejinę šventę krepšinio entuziastai sulauks išskirtinių dovanų.

Komandų registracija vyks iki gegužės 3 d. 17.00 val. (registruojantis balandžio 27 – gegužės 3 dienomis dalyvio mokestis didės).

Komandos gali registruotis „Žalgirio“ arenos kasoje arba užpildant internetinę anketą bei sumokant dalyvavimo turnyre mokestį, kuris šiemet liko nepakitęs.

Kauno „Žalgirio“ Garbės Klubo nariams – dalyvio mokestis perpus mažesnis.

Informacija apie renginį

Vieta

Prie „Žalgirio“ arenos

Laikas

2018-05-13 10:00 val.

Registracija nuo

9:00 val.

Trukmė

10 val.

Dalyvio mokestis

18 Eur/asm. (04 26 –05 02 - 23 Eur/asm.; 05 03 - 28 Eur/asm.)

Žiūrovams renginys

Nemokamas

Registracija

Iki gegužės 3 d. Žalgiris.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi