KAUNAS TALENT 2015

Jus ir Jūsų kolektyvą nuoširdžiai sveikina XV-asis jaunųjų talentų konkursas „KAUNAS TALENT 2015“! Šis renginys rimtai įsitvirtino prestižinių renginių sąraše ne tik Kauno mieste, bet ir visoje Europoje. Per dešimtį konkurso metų Lietuvą aplankė svečiai iš daugelio Europos valstybių, JAV, Kubos, Turkijos, Venesuelos ir Australijos.

Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „KAUNAS TALENT“ – tai populiariosios muzikos dainų atlikėjų šventė, kurios tikslas populiarinti ir paremti vaikų ir jaunimo muzikos vystymąsi, atrasti ir paskatinti talentingus atlikėjus, susipažinti su užsienio šalių dainomis ir kitomis meno formomis. Konkursas padeda užmegzti artimus dalykinius bei kūrybinius ryšius tarp atlikėjų, pedagogų, prodiuserių, o sveika konkurencija verčia jaunuosius atlikėjus siekti aukštesnio meninio lygio.
Konkursas vyks 2015 m. lapkričio 19 – 24 dienomis. Kaip ir kasmet jame dalyvaus apie 500 atlikėjų (solistai, vokalinės grupės) iš Austrijos, Prancūzijos, Ukrainos, Latvijos, Baltarusijos, Italijos, Ispanijos, JAV, Estijos, Gruzijos, Vengrijos, Moldovos, Turkijos, Venesuelos, Kubos, Bulgarijos, Kroatijos, Kipro, Rusijos, Makedonijos, Lenkijos, Vokietijos, Ukrainos, Kazachstano, Estijos, kitų valstybių, bei geriausi Lietuvos atlikėjai. Solistai varžysis keturiose amžiaus kategorijose: 10–12 metų, 13–15 metų, 16–18 metų, 19 metų – ir vyresni , vokalinės grupės. Konkurso dalyviams suteikiami 1, 2, 3 vietos laureatų vardai. Tradiciškai įteikiama viena „GRAND – PRIX“ premija vokalui. Konkursą stebės bei vertins tarptautinė komisija. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: profesionalumas, originalumas, sceninis įvaizdis, aranžuotė, atliekamo kūrinio atitikimas dalyvio amžiaus kategorijai. Balsavimas atviras.
Kaip ir kasmet, konkurso atidarymo koncerte dalyvaus ir konkurso dalyvius sveikins Kauno miesto vadovai, praeitų konkursų „GRAND – PRIX“ laimėtojai. Konkurso laureatų koncertą tradiciškai filmuos ir transliuos mūsų rėmėja – Lietuvos televizija. Konkurso reklama bus transliuojama Lietuvos televizijoje (ne mažiau 30 pozicijų). Šio renginio informacinis rėmėjas – „Kauno diena“.

Informacija apie renginį

Vieta

"Žalgirio" arenos amfiteatras, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

17 val. 00 min.

Durys atidaromos

16 val. 00 min.

Trukmė

3 val. 00 min.

Pertrauka

Numatoma

Filmavimas, fotografavimas

Neleidžiama

Kainos

Renginys nemokamas

Organizatorius

Ona Žukienė

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi