Kauno Kalėdinė Hansa mugė

Organizatoriai kviečia gruodžio 3, 4, 5 dienomis atvykti į KAUNO KALĖDINĘ HANSA MUGĘ, kuri vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Čia galėsite įsigyti išskirtinių kalėdinių dovanų, kurias jums pasiūlys tautinio ir kulinarinio paveldo puoselėtojai, Lietuvos dizaineriai, meistrai-kūrėjai, maisto gamintojai ir importuotojai jų atstovai. Gurmanai mugėje galės įsigyti Lietuvoje marinuojamų alyvuogių, itališkų delikatesų, latviškų sūrių bei gaminių iš Lietuvos ūkių.

Pasiruošti didžiosioms metų šventėms kvies ir Lietuvos kūrėjai, kurie į Kauno „Žalgirio“ areną atveš aprangos ir stiliaus detalių vaikams ir suaugusiems, išskirtinių interjero elementų, keramikos gaminių. Simboliška, jog Hansos mugių ciklas pradedamas Kaune – mieste, kuris buvo svarbiausias prekybos punktas Lietuvoje. Hanzos (Hansos) lyga – XIII a. įkurta prekybinė ir politinė sąjunga, kurios tikslas ginti pirklių interesus, derėtis dėl palankesnių sąlygų prekybai, naujų prekių bei rinkų paieška.

Hanzos (Hansos) lygai priklausančiuose miestuose buvo steigiamos kontoros, kurių tikslas – organizuoti prekybą. Todėl vietiniai pirkliai savo pirkėjams galėdavo pasiūlyti išskirtinių prekių, atgabentų iš tolimų kraštų.

Šių dienų mugės prekybininkai ar dalyviai – tai iš naujo atgimę tie senieji pirkliai, kurie stengiasi mugės lankytojams pasiūlyti kokybiškų ir išskirtinių prekių bei produktų.
Organizatoriai kviečia visus atvykti į nemokamą KALĖDINĘ HANSA MUGĘ ir kalėdinėmis dovanomis pasirūpinti iš anksto. Įėjimas tik su galimybių pasu.
Mugės darbo laikas: 3 d. 11–20 val., 4 d. 10–20 val. 5 d. 10–15 val.

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2021-12-04, 10:00 val.

Durys atidaromos

10:00 val.

Trukmė

10 val.

Neįgalieji

Įleidžiami nemokamai

Vaikai

Įleidžiami nemokamai

Fotografuoti

Leidžiama

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė (ADC parking programėlė), Karaliaus Mindaugo pr., Akropolio automobilių parkavimo aikštelė

Organizatorius

Bravo idėja

Amfiteatro nuoma

Amfiteatre galime organizuoti konferencijas bei kitus renginius. Amfiteatre priimsime iki 450 Jūsų renginio ar šventės svečių. Esant didesniam žmonių skaičiui galime atidaryti amfiteatro sienas, taip erdvė susilieja su restorano „Sala“ banketine sale bei fojė ir tuomet telpa apie 1000 žmonių.

Susisiekime m.vedrickas@zalgirioarena.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos