JURGA

Ką tik išleidusi savo aštuntąjį studijinį albumą „Jurga“ – ilgai brandintą ir vieną atviriausių karjeroje – vieną pirmųjų albumo pristatymo koncertų Jurga surengs „Pakrantėje“. Dainininkė kviečia išgirsti naujausius albumo „kūrinius vasariškame ir šviesiame koncerte Kaune jau liepos 10 dieną.

„Naujo albumo dainos – ilgai lauktas gaivus gūsis, todėl nekantrauju jomis pasidalinti“, – džiaugiasi dainininkė. „Vasaros koncertas bus toks, koks ir albumas „Jurga“ – šviesus ir atviras, nuvejantis liūdesį, praskaidrinantis nuotaiką ir pakylėjantis džiaugsme.“

Koncerte po atviru dangumi Jurga pristatys visiškai naują programą. Pasirodyme gyvai nuskambės vaizdo klipais jau pristatytos dainos „Kelionė laiku“, „Švyturiai“, „Try Me“, „1:0 šviesa laimi“ ir daug dar negirdėtų kompozicijų iš naujo dvylikos dainų albumo „Jurga“.

Albumo pristatymo koncerte taip pat nuskambės gražiausios Jurgos baladės ir žymiausi hitai iš visos karjeros. Gerai pažįstami kūriniai atgims dar šviesesne vasariška interpretacija.

Yra galimybė įsigyti stovimo sektoriaus ir VIP bilietus su staliuku ložėje.

„Pakrantėje“ atsižvelgiama ir į dabartinę sveikatos situaciją šalyje – bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėse, telefonais atsisiuntę ADC parkingo programėlę (pirmos 3 valandos – nemokamai).

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map.

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-07-10 d. 21:00 val.

Durys

20:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

18 EUR - 105 EUR

Organizatorius

„Showart“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi