Kaimo kapelų šventė “Grok, Jurgeli 2021“

Susitikime „Grok, Jurgeli“ šventėje spalio 9 dieną!

Šilta ir daininga „Grok, Jurgeli” šventė, nepaisant visų šiuo metu iškilusių iššūkių, vėl kviečia visus smagiai ir saugiai praleisti dar vieną nepakartojamą vakarą kartu su šauniausiomis liaudiškos muzikos kapelomis iš visų šalies regionų.

Pagal galiojančius teisės aktus, įėjimas su galimybių pasais.

Pabūkime kartu šventėje, kuri gyvuoja jau daugiau nei pusę amžiaus, kurią daugelis pamilo dar vaikystėje, o joje skambančios dainos lydi ir džiugina mus įvairiomis progomis.

Naujos ar gerai žinomos ir pasiilgtos dainos, kurioms visi kartu iš širdies galėsime pritarti kapeloms smagūs šokiai, ir šmaikštūs pokštai tikrai nepaliks abejingų.

Kiekvienas pats galės pasijusti šventės dalimi ir į namus.

Atvykite su šeima, draugais ar kaimynais ir pasidžiaukite švente bei pradžiuginkite kapelas, kurios labai laukia jūsų šypsenų ir plojimų!

Dalyvauja kapelos: „Lėvena” (Panevėžio r.), „Radvija” (Radviliškis), „Karčema” (Šilutė), „Punelė” (Alytaus r.), „Ūkininkas”, „Pivašiūnai”, Zyplių dvaro kapela, ansamblis „Tarškutis”.

Renginį ves puikus duetas – renginių vedėjas bei atlikėjas Giedrius Leškevičius su ilgamete šventės vedėja aktore Birute Prekevičiūte.

Laukiame visų, didelių ir mažų Žalgirio arenoje spalio 9 d. 16 val.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2021 10 09 d. 16:00 val.

Durys

15:00 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai įleidžiami iki 6 metų amžiaus (imtinai) neužimant papildomos sėdimos vietos

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

8,00 EUR - 28,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 8,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,00 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

ORGANIZATORIUS

VŠĮ Miesto šventė

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nevažiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos