JONINĖS SU RONDO: Pakrantė LIVE

Joninės Kaune su grupe „RONDO“!

Nemuno saloje per trumpiausią naktį įvyks ilgiausiai išliekantys prisiminimai. Joninių „Pakrantėje“ programoje: grupės „RONDO“ koncertinė programa, ugnies šou ir kitos ugningos linksmybės!

Grupė „RONDO“ šiuo pavadinimu pradėjo profesionalią veiklą 1985 metais, grupė sparčiai populiarėjo, jų dainas pradėjo dainuoti visa Lietuva. Tas etapas, tęsiasi iki šių laikų.

„RONDO“ dainas: „Eglė mano sesė „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie Eliza“, „Rytas perone“ ir daugelį kitų šiandien kartu su grupe dainuoja daugiatūkstantinės žiūrovų minios įvairiose Lietuvos miestuose.

Grupė „RONDO“ koncertuoja tik gyvai, nenaudodama jokių fonogramų. Todėl „RONDO“ visada gali priderinti savo koncerto eigą pagal žiūrovų nuotaiką, realiame laike gali keisti dainos struktūrą. Būtent tai „RONDO“ naudoja savo koncertuose ir kiekvienas koncertas virsta spalvingu ir nuotaikingu renginiu, dažnai nepanašiu į praėjusį.

Todėl žiūrovai vėl ir vėl ateina į „RONDO“ koncertus.

Grupės sudėtis: Aleksandras Ivanauskas (Fara), Raimondas Dauginas, Sergej Persijanov, Robertas Mankus, Jurgita Liukaitienė, Greta Jorudaitė, Julija Ruseckaitė, Gabrielė Banevičienė.

Bilietus platina: bilietai.lt
Yra galimybė įsigyti stovimo sektoriaus ir VIP bilietus su staliuku ložėje (staliukas skirtas keturiems asmenims).
Koncerto pradžia: 21:00 val.
Durys: 20:00 val.
Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėse, telefonais atsisiuntę ADC parkingo programėlę (pirmos 3 valandos – nemokamai).

„Pakrantėje“ atsižvelgiama ir į dabartinę sveikatos situaciją šalyje – bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-06-23 d. 21:00 val.

Durys

20:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

12 EUR - 80 EUR

Organizatorius

„Showart“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi