Arena Show: Jessica Shy

Jessica Shy kviečia į svarbiausią gyvenimo koncertą

Dainininkė Jessica Shy kviečia gerbėjus į svarbiausią gyvenimo koncertą. Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja gruodžio 16-ąją dieną surengs grandiozinį koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune. Didžiausioje šalyje arenoje skambės ne tik garsiausios Jessica Shy dainos „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir šios vasaros hitas „Tyliai pakuždėk“, bet ir nauji kūriniai iš būsimo albumo.

Bilietus į Jessicos Shy koncertą visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo pirmadienio (rugsėjo 19 d.) 10 val. ryto. Penktadienį (rugsėjo 16 d.) nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti grupės „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

Jessica Shy – „Tyliai pakuždėk“ (su Nombeko Auguste):

„Kviečiu į didžiausią ir įsimintiniausią savo gyvenimo kocertą, kurį surengsiu kartu su grupe. Dainuoti didžiausioje šalies arenoje bus mano svajonės išsipildymas ir vienas svarbiausių įvykių mano gyvenime“, – sako Jessica Shy.
Jessica Shy – „Šokam lėtai“:

Jessica Shy įspūdingą šou ruošia su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Įsimintiniausiame dainininkės koncerte pamiltos dainos suskambės naujai. Specialiai šiam pasirodymui kuriama išskirtinė scenografija bei vizualinė medžiaga. Nors daug dalykų laikoma paslaptyje, tačiau gerbėjai gali tikėtis, kad kartu su dainininke į sceną pakils nemažai gerai žinomų svečių.

Jessica Shy – „Viskas, ką turiu“:

Jessica Shy – „Rožė“:

„Labiausiai į koncertą kviečiu tuos ištikimiausius gerbėjus, kuriuos per šiuos metus, vienaip ar kitaip lydėjo mano muzika. Pažadu, jog kiekvienas išgirs dainą sau ir pajaus puokštę emocijų, kurios išliks ilgam“, – sako Jessica Shy. „Tikiu, kad man ypatingai svarbus koncertas patiks visiems, kurie muzikos klausosi ne tik ausimis, bet ir širdimi“.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-12-16 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 33,70 EUR, bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

VIP klubo nariai

Audi klubo nariai bilietus pirks nuo rugsėjo 16 d. iki rugsėjo 30 d. (imtinai)

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė (ADC parking programėlė)

Organizatorius

Live Nation Lietuva, UAB

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos