Jazzu – Mano namai

JAZZU koncertas MANO NAMAI

2020 metų vasario 16 dieną, visai Lietuvai keliant trispalves, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu su muzikos grupe Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs išskirtinį, šventinį koncertą „Mano namai“.

Namai ten, kur širdis? Būtent. Kad ir kur pasaulyje atlikėja Jazzu koncertuotų, gyventų ar kurtų – jos širdis visuomet yra Lietuvoje, mintys sukasi apie namiškius, brangius žmones, širdžiai mielą verslą ir kitus dalykus, kurių traukos neįveikia joks atstumas.

„Mes esame pasaulio piliečiai, tačiau Lietuva – mūsų namai. Galiu būti ten, kur visą dieną šviečia saulė, nepaprastai skanus maistas ir nesibaigiantys egzotiški nuotykiai, bet vis tiek pasiilgsiu mūsų lietuviško dangaus, šaltibarščių ir mylinčių žmonių akių“, – įsitikinusi atlikėja.

Jos pačios erdviuose namuose visada laukiami draugai, laisvosios sielos, kurioms nereikia ypatingų progų susitikti. Tokioje aplinkoje žiemos vakarai prisipildo juoko, nuoširdžių pokalbių, dainų, istorijų, ambicingų idėjų ir ilgam išlieka atmintyje.

Panašios atmosferos koncertą Jazzu ketina sukurti Kaune. Dainininkė siekia, kad nepaisant milžiniško „Žalgirio“ arenos dydžio visi jaustųsi jaukiai, leistų sau atsipalaiduoti ir nuoširdžiai švęstų gyvenimą savo mylimoje šalyje – Lietuvoje.

Jazzu neslepia, kad šią ypatingą datą koncertų organizatoriai kvietė ją pasirodyti pačiose įvairiausiose salėse visoje šalyje. „Gavau begalę pasiūlymų, bet nusprendžiau surengti vieną didelį, gražų, muzikinį šou ir atlikti visus hitus mano mylimiems klausytojams, kurių jau labai pasiilgau“, – pasakoja Jazzu.

Koncerte skambės populiariausi kūriniai: „Dumblas“, „Ką tu su manim darai“, „Aš skiriu tau šį lietų“, „Tik pasilik“ ir daugelis kitų, kuriuos tūkstančiai gerbėjų visuomet pilnais plaučiais dainuoja kartu su atlikėja.

Ji nusišypso, kad jausmingos meilės dainos vasario 16-osios koncerte galės būti ir gražus Šv. Valentino dienos atgarsis. „Juk Meilė ir Laisvė visada žengia kartu, – sako Jazzu. – Negali būti laisvas, jeigu nemyli.“

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2020-02-16, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

27,00 EUR - 46,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 27,00 EUR) bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi nuo 12.12 d. - 12.26 d.

Organizatorius

UAB Vabalo filmai

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi