Jazzu

Justė Arlauskaitė-Jazzu (Jazzu) šią vasarą savo gerbėjus pradžiugins muzikiniais susitikimais ypatingose erdvėse: rugpjūčio 13 d. koncertas įvyks Kaune, Nemuno saloje, naujoje koncertinėje erdvėje „Pakrantė“.

Praėję metai Jazzu buvo kupini kūrybinių ieškojimų, atradimų ir laimėjimų. Atlikėja įrašė du albumus. Vienas iš jų, pavadintas „Jazzu“, jau išvydo dienos šviesą ir pelnė geriausio albumo apdovanojimą Metų muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A 2019“. Dainininkė taip pat buvo įvertinta kaip Metų popmuzikos atlikėja ir pelnė statulėlę už Metų vaizdo klipą („Wild“).

Pastaruoju metu Jazzu širdyje susipynė įvairiausi jausmai: išvargino karantinas, nežinomybė, laukimas, ne tik artimiausių žmonių, bet ir publikos ilgesys. „Vargina ir naujos taisyklės, tačiau turime prisitaikyti.

 

Vis tik man svarbiausia – susitikti su savo klausytojais. Tad ši galimybė džiugina labiausiai, – kalba Jazzu. – Kartu aplanko ir jaudulys, nes paskutinį kartą scenoje stovėjau vasario 16 dieną.

Mano gyvenimas ir koncertų grafikas visada buvo labai įtemptas, todėl pastarasis tylos etapas tęsėsi gerokai per ilgai. Jaudinuosi lyg prieš egzaminą. Žinau, kaip žmonės pasiilgo muzikos, kaip gers kiekvieną garsą į save. O mano misija – grąžinti jiems muzikos, garsų džiaugsmą, jausmus ir ilgesį sudėti į dainas ir tiesiog pakviesti visus švęsti gyvenimą čia ir dabar. Emocijų kreivė bus plati, tad ateikite tiesiog pagyventi muzikoje!“

Drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri bei pažeidžiama – Jazzu yra atvira savo žiūrovams ir kviečia į vasaros koncertą rugpjūčio 13 dieną Kaune.

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-08-13 d. 20:00 val.

Durys

19:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

26 EUR - 46 EUR

Organizatorius

„Bravo natos“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi