IL VOLO su orkestru Sinfonietta

Garsiausias ir sėkmingiausias italų trio pasaulyje IL VOLO švenčia kūrybinės karjeros dešimtmetį ir ta proga pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Trio koncertuos rugsėjo 20 d. Kauno Žalgirio arenoje.

IL VOLO – tai Piero Barone, Ignazio Boschetto ir Gianluca Ginoble. Trys vaikinai 2009 m. dar visai vaikai, buvo suburti į popklasikos trio, kaip pamaina legendiniams italų trims tenorams – Placido Domingo, Jose Carrerui, Luciano Pavarotti. Per dešimt metų jie sulaukė didžiulės sėkmės, pardavė milijonus įrašų visame pasaulyje, koncertavo su Barbara Streisand, Placido Domingo, Eros Ramazotti, 2015 su daina “Grande Amore” dalyvavo Eurovizijoje, o šių metų sausio mėnesį Popiežiui Pranciškui viešint Panamoje, garsiąją „Ave Marija“ dainavo ne tik Pontifikui, bet ir milijonams katalikų visame pasaulyje.

 

IL VOLO pasakiška istorija prasidėjo 2009 m., kai trys berniukai, kaip atskiri solistai dalyvavo talentų konkurse televizijoje Rai 1. Ten juos pastebėjo legendinis italų muzikos prodiuseris Michele Torpedine, kuriam už sėkmingas karjeras turi būti dėkingos tokios legendos kaip Zucchero ir Andrea Bocelli. Nuo to momento vaikinams prasidėjo ši, jau dešimt metų besitęsianti muzikinė pasaka. Jie buvo pirmieji italų atlikėjai, kurie pasirašė sutartį su Sony Music. Trio ne kartą buvo apdovanoti Latin Grammy apdovanojimais, dalyvavo visuose pagrindiniuose JAV televizijų projektuose, jų koncertai ne tik gimtoje Italijoje, bet ir visoje Europoje, Šiaurės bei Pietų Amerikoje, Japonijoje būdavo pilnai išpirkti.

Dešimtmečio proga IL VOLO pagaliau atvyksta ir į Lietuvą. Rugsėjo 20 d. gerbėjai juos galės išvysti Kauno Žalgirio arenoje, kartu su Vytauto Lukočiaus vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2019 09 20 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

45,00 EUR - 85,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 45,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 08.01 d. iki 08.14 d.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ Mes muzika

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi