Naujieji metai su Gyčiu Paškevičiumi

Naujieji metai „Žalgirio“ arenoje – su G. Paškevičiumi, Č. Gabaliu ir grupe „Pelenai“ bei grupės „Hiperbolė“ legenda Igoris Berinas su grupe „Huge soul“.

„Žalgirio“ arena gruodžio 31 dieną vėl taps viena patraukliausių Naujųjų metų sutikimo vietų Kauno mieste.

Naujųjų sutikimo šventė – jau tradiciniu tapęs „Žalgirio“ arenos organizuojamas renginys, kuris nepalieka abejingų.

Kartu sutikti naujuosius 2022-uosius Nemuno saloje kvies Lietuvos scenos grandas Gytis Paškevičius, kuris padovanos nepamirštamą koncertą.

„Ar jūs žinote, kur yra rojus? Jis yra čia, „Žalgirio arenoje“, – prieš beveik dešimtmetį į pilnutėlę „Žalgirio“ areną kreipėsi tada įspūdingą koncertą su simfoniniu orkestru surengęs atlikėjas.

Tada rengdamas koncertų turą po Lietuvą dainininkas minėjo savo penkiasdešimtmetį, o šiemet atėjo laikas švęsti jau šešių dešimčių sukaktį. Pagrindiniu G.Paškevičiaus jubiliejaus akcentu taps būtent koncertas Kaune.

 

2013-uosius kauniečiai „Žalgirio“ arenoje taip pat galėjo pasitikti su G. Paškevičiumi, kuris puikų vakarą kūrė kartu su „The Music of ABBA“. Savo ruožtu prieš keletą metų Naujuosius metus „Žalgirio“ arenoje G. Paškevičius kvietė minėti kartu su legendiniu Chrisu Normanu.

„Naujieji metai „Žalgirio“ arenoje ir Gytis Paškevičius jau tampa itin malonia tradicija, kuri teikia malonumą ne tik organizatoriams, bet ir atlikėjui bei klausytojams. Vargu ar galima pasitikti Naujuosius metus geriau nei su tūkstančiais bendraminčių ir gera muzika“, – sakė „Žalgirio“ arenos renginių organizavimo vadovas Mantas Vedrickas.

G. Paškevičiaus gerbėjai gali būti tikri – šį kartą, visai kaip ir kadaise, klausytojai galės mėgautis žinomiausiomis atlikėjo dainomis: „Tu vėjo paklausk“, „Šiam pasauly“, „Draugams“ ar „Mano kraštas“.

Taip pat šio renginio metu sulauksime ir daugiau atlikėjų kurie pradės šventinį naujametinį vakarą ir tai yra Č. Gabalis su grupe „Pelenai“ ir grupės Hiperbolė legenda Igoris Berinas su grupe Huge soul.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2021 12 31 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~3:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai įleidžiami iki 6 metų (imtinai) amžiaus (neužimant papildomos sėdimos vietos).

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

30,00 EUR - 40,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 30,00 EUR). Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 09.30 d. iki 10.14 d.

ORGANIZATORIUS

Žalgirio arena

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi