Gytis Paškevičius: Akimirka. Gyvenimas. Istorija

Naujas Gyčio Paškevičiaus koncertinis turas „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“

Jau šį rudenį lietuviškasis muzikos seras Gytis Paškevičius „Žalgirio“ arenoje pristatys naują koncertinį turą „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“. Kiek laiko trunka akimirka? Ar ji svarbi gyvenimui? Ir kaip kuriama žmonių istorija? Tiek daug klausimų ir vienas žmogus, galintis atsakyti į viską muzikos akordais ir naujų bei senų dainų žodžiais!

 

„Kad ir kas bevyktų mūsų gyvenime, viskas sueina į laiką. Akimirka nepasikartoja ir daro gyvenimą nuostabesniu ir gražesniu, tampa gyvenimo dalimi ir galiausiai – istorija. Šiam koncertiniam turui kuriamos ir renkamos tokios dainos, kurios kalba apie gražiausias ir svarbiausias akimirkas mūsų gyvenime“, – sako Gytis Paškevičius.

Visą gyvenimo išmintį ir nuoširdumą sudėjęs į muziką Gytis Paškevičius senas ir naujas dainas kartu su kauniečiais dainuos spalio 6 d., 19 val. „Žalgirio“ arenoje.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2017-10-06, 19:00 val.

Durys

17:30

Trukmė

2 val. 30 min.

Neįgalieji

Neįleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima, tik su neprofesionalia įranga

Kainos

19 EUR - 69 EUR, bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 1,50 EUR

VIP klubo nariai

Klubo nariai perkasi bilietus nuo liepos 5d. Iki Rugpjūčio 1d. Neprasitesę ir neišsipirkę klubo nariai galės išsipirkti nuo rugsėjo 1d. iki rugsėjo 7d.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

KAMANE Entertainment

ŽA AUTOBUSAS

Tikslinama

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefas paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37061432542

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi