Gregorian

2,6 milijonų žiūrovų, 1200 koncertų, 31 šalis, penki pasirodymai per savaitę: sėkmingiausia pasaulyje grigališkojo choralo trupė „Gregorian“ kitąmet švęs savo veiklos dvidešimtmetį ir leisis į pasaulinį turą „Masters of Chant – The Highlights from 20 Years“. Jubiliejinėje programoje skambės garsiausios kompozicijos iš visų sagos „Masters Of Chant“ albumų.

Daugiau nei dviejų valandų programoje „Gregorian“ nariai atliks svarbiausius kūrinius, kurie atnešė jiems pasaulinį populiarumą ir žiūrovų simpatiją: „Moments Of Peace“, „Nothing Else Matters“, „With Or Without You“ bei pastaraisiais metais įrašytus darbus.

Per du dešimtmečius trupė apkeliavo daugelį pasaulio šalių ir išleido 18 albumų daugiau nei 10 milijonų tiražu, kurie 25-iose šalyse pelnė auksinio bei platininio albumų statusą. Debiutinis albumas „Masters of Chant – Chapter I“, išleistas 1991 m., pateko į geriausių tais metais išleistų albumų dešimtuką ir pelnė trupei pasaulinį pripažinimą. 2019 m. lapkričio 22 d. pasirodys naujausias „Gregorian“ albumas, į kurį įeis ne tik naujos kompozicijos, bet ir iš naujo įrašytos jau klasika tapusios trupės dainos.

„Gregorian“ dvidešimtmečiui skirta ypatinga programa –  vasario 29 d. Kauno „Žalgirio arenoje“.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2020 02 29 d. 18:00 val.

Durys

16:30 val.

Trukmė

~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

26,00 EUR - 46,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 26,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 10.23 d. iki 11.06 d.

Organizatorius

UAB Bravo Events

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi