Koncertas MAMOS DIENAI

Informuojame, kad Koncertas MAMOS DIENAI, kuris turėjo vykti balandžio 29 d. perkeliamas į 2021 m. gegužės 1 d.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.

Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Gražiausių melodijų pynė – Mamai

2021 m. gegužės 1 d. Kauno „Žalgirio” arenoje vyks didysis Mamos dienai skirtas koncertas. Tradiciškai pirmąjį gegužės savaitgalį švenčiama graži pavasario šventė yra persmelkta šilumos ir meilės, kai kiekvienas norime stipriai apkabinti savo mamą, ištarti jai pačius gražiausius žodžius, dovanoti gėles ir gražiausias dainas!

Įspūdingame dviejų dalių koncerte gražiausią melodijų puokštę mylimoms Mamoms dovanos žymiausi Lietuvos scenos riteriai ir damos Kastytis Kerbedis, Ovidijus Vyšniauskas, Kostas Smoriginas, Irena Starošaitė, Simonas Donskovas, Romas Dambrauskas, Rytis Cicinas su „Rokada“, Ona Kolobovaitė, Vaida Genytė, Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Jūratė Miliauskaitė ir „Saulės vaikai“. Scenoje muzikinį audinį pins ir atlikėjams akomponuos Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir jo žavios šokėjos, o šventiniam koncertui vadovaus ir jį ves publikos numylėtiniai Irūna Puzaraitė – Čepononienė ir Marius Jampolskis.

Pradžiuginkite savo mamas, močiutes ir padovanokite Joms gerą nuotaiką ir nepamirštamas emocijas!

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2021-05-01, 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

23,00 EUR - 63,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 33,00 EUR) bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

Parkavimas

Įsigykite parkavimą prie pat „Žalgirio“ arenos!

Organizatorius

UAB Medusa concerts

ŽA autobusai

Važiuos

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi