GIEDRĖ

Išskirtinis VIP koncertas Nemuno saloje, kur saulei leidžiantis išgirsime subtilias ir gurmaniškas melodijas.

„Giedrė“ – nuo 1995 metų muzikos pasaulio aukštumoje esanti atlikėja. Išbandžiusi begalę muzikos stilių (pop, elektorininę, džiazo), ji įrodė, kad dvasingumą ir savitą stilistiką galima išlaužti visur. Profesionalumas, ypatingas balso tembras, improvizacija, mokėjimas pajusti kiekvieną kūrinį savaip – būtent tai priverčia klausytoją mesti darbus, lėkti į bilietų kasas ir pirkti bilietus. Karjerą atlikėja pradėjo su grupėmis „Summerland“, „Dogbones“. Kartu su grupėmis „Empti“, „Jazz Miniatures“ ir „Pieno lazeriai“ ji laimėjo nemažai apdovanojimų, išleido penkis albumus.

Šiuo metu GIEDRĖ tęsia savo kaip solistės kelią ir kilnoja stogus lengva pop elektronika. Naujausias projektas – antrasis solinis albumas „Nuolat pildoma“. Projektas išskirtinis, nes albumas bus vis papildomas naujais kūriniais skaitmeninėje erdvėje. Taigi, subtilios muzikos fanai ir gurmanai – šventė tęsiasi!

Bilietus platina: bilietai.lt
Yra galimybė įsigyti stovimo sektoriaus ir VIP bilietus su staliuku ložėje.

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėse, telefonais atsisiuntę ADC parkingo programėlę (pirmos 3 valandos – nemokamai).

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map.

„Pakrantėje“ atsižvelgiama ir į dabartinę sveikatos situaciją šalyje – bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-06-13 d. 21:00 val.

Durys

20:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

17 EUR - 100 EUR

Organizatorius

„Showart“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi