Geriausia EVER pamokų diena

Didžiausia Lietuvoje pamoka 9-12 klasių moksleiviams, iš kurios nesinorės pabėgti! Pamiršk nuobodų diktantą ar nesibaigiančius konspektus – šią dieną atsiminsi ir be jokių špargalkių!

Viena diena. Viena vieta. 7 pamokos su įkvepiančiomis asmenybėmis, kurios dalinsis vertingais patarimais, netradiciniais požiūriais ir nevadovėline patirtimi, įkvepiančia įvairiausiems gyvenimo iššūkiams.

„Mokytojų kambaryje“ – švietimo profesorius Matti Merry iš Helsinkio universiteto. Jis didžiąją dalį savo laiko leidžia ruošdamas būsimus  Suomijos mokytojus ir aktyviai dalyvaudamas kelių Suomijos mokyklų veiklose, konsultuoja kitas ES šalis švietimo klausimais.

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2019-03-20, 10:00 val.

Durys

08:30 h.

Trukmė

~6 val. 00 min.

Neįgalieji

Įėjimas tik su kvietimais.

Vaikai

Įėjimas tik su kvietimais.

Fotografuoti, filmuoti

Fotografuoti, filmuoti

Kainos

Įėjimas tik su kvietimais.

Audi klubo nariai

Įėjimas tik su kvietimais.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ Pilietinė medija

Transportas po renginio

ŽA autobusai nekursuos;

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi