Freaks On Floor su styginių kvartetu

Naują skambesį pamėgę „Freaks On Floor“ kartu su styginių kvartetu balandį surengs koncertą Kaune.

Dvyliktus karjeros metus skaičiuojantys tituluočiausi Lietuvos rokeriai „Freaks On Floor“ pavasarį pasitinka nauju skambesiu.

5 studijinius albumus įrašę vaikinai netrukus pakvies į klausytojų pamėgtus koncertus su styginių kvartetu. „Kuriame ir grojame tai, kas mums tuo metu patinka. Dėl šios priežasties grupės repertuare atsirado naujos, kitaip skambančios kūrinių aranžuotės. Šį kartą tiek gerai žinomas, tiek naujas „Freaks On Floor“ kūrybos dainas atliksime kartu su styginių kvartetu. Bus magiška, ” – renginius anonsuoja vaikinai.

Šaižų rokerišką skambesį į daugiau romantikos keičiantys Justinas Jarutis ir Rokas Beliukevičius džiaugiasi, kad naują grupės kūrybos konceptą šį kartą išgirs ir Kauno klausytojai: „Koncertinė programa su styginiais Vilniaus publikai jau yra pažįstama. Ją pristatėme dar 2018-ųjų vasarą „Midsummer Vilnius” festivalyje, o štai visai neseniai, sausio mėnesį ši programa skambėjo ir Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Nors namų sienos yra jaukiausios, mes be galo ilgimės ir kitų miestų, tad šį kartą grosime ir namuose – naujoje Kablio koncertų salėje, ir Kaune – „Žalgirio arenos“ amfiteatre.” – sako grupės vokalistas Justinas Jarutis.

Informacija apie renginį

Vieta

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2019-14-18, 19:30 val.

Durys atidaromos

18:30 val. Įėjimas Amfiteatras 2

Trukmė

2 val. 00 min.

Apšildantis atlikėjas

Nenumatoma

Pertrauka

Numatoma

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami, taikoma 40 proc. nuolaida bilietams su pažymėjimu

Vaikai

Nemokamai įleidžiami iki 6 m. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Leidžiama fotografuoti tik susitarus iš anksto

Kainos

17-28 EUR. bilietų platintojo mokestis - 1,20 EUR, arenos mokestis - 1 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 16,40 EUR

Bilietų platintojas

UAB „Tiketa“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ ,,Reformatai"

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi