EuroLeague: We’re Back Preseason Tour

Krepšinio išsiilgę Kauno „Žalgirio“ sirgaliai žalgiriečius gyvai išvysti ant parketo galės rugsėjo 12–13 d. „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame „EuroLeague We’re Back Preseason Tour“ turnyre. Be Lietuvos čempionų turnyre taip pat dalyvaus Milano „AX Armani Exchange“, Atėnų „Panathinaikos“ ir Berlyno ALBA komandos.

Rugsėjo 12 d., šeštadienį, bus žaidžiamos dvejos pusfinalio rungtynės. Nuo 16.00 val. savo jėgas išbandys Milano ir Berlyno ekipos, o 19.00 val. susigrums „Žalgirio“ ir „Panathinaikos“ krepšininkai.

Vienas bilietas galios abejoms tos dienos rungtynėms.

Nors nuo rugsėjo 1 d. žiūrovų skaičius renginiuose nėra ribojamas, „Žalgirio“ arenoje susirinkę žiūrovai turės laikytis saugaus atstumo, galės sėsti į kas antrą vietą ir per visas rungtynes privalės dėvėti apsaugines veido kaukes.

Lietuvos čempionų klubas taip pat imsis visų prevencinių saugos priemonių, kad krepšinio rungtynės vyktų saugiai. Bus tikrinama visų atvykstančių į areną lankytojų, darbuotojų ir žaidėjų kūno temperatūra, kuriai viršijus 37,3 laipsnio, asmenys nebus įleidžiami į areną. Taip pat prie kiekvieno įėjimo sumontuoti dezinfekatoriai, įrengti papildomi žymėjimai lankytojų srautų valdymui, prieš atsidarant durims į renginį dezinfekuotos visos durų rankenos, turėklai esantys arenoje, po rungtynių dezinfekuotos visos sėdimos vietos, turėklai, paviršiai esantys arenoje.

Galerija

Informacija apie renginį

Laikas

2020-09-12, 16:00 val.

Durys

15:00 val.

Trukmė

5 val.

Kainos

Nuo 4 Eur

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Salės planas

(KREPŠINIS)

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi