Paroda „Esu Mama“

Ką reiškia būti mama?

Šis jausmas yra nuostabus! Jį pajuntame vos tik išvydę nuostabią būtybę, kuri užgimė iš mūsų. Ji žiūri bejėgė į mus savo nuostabiomis akytėmis ieškodama paguodos, meilės, šilumos nuo pat pirmųjų dienų, pirmųjų valandų. O atsiradus šioms mažoms būtybėms mes mamos nuo pat pirmos akimirkos negalvodamos apie save rūpinamės jomis ir norime tik paties geriausio.

Žinoma atrodo ne visada žinome, ką reiškia būti gera mama, atrodo nežinome, kas geriausia mūsų kūdikiams, ne visada iš kart atsiranda ir jausmas „aš jau mama“.

O ką daryti tada? Ko klausti? Kur bėgti?

Todėl mes norime Jums padėti. Suteikti išsamią informaciją visais rūpimais klausimais: nuo laukimosi iki vaiko gimimo, vaiko priežiūros, auklėjimo, raidos…

Norime, kad šios žinios padėtų sunkiomis akimirkomis. Žinotumėte, esate ne viena. Jog turite kur kreiptis, klausti pagalbos. Mūsų renginio metu galėsite ne tik išklausyti seminarų, susitikti su geriausiais specialistais, kurie rūpinasi jumis ir jūsų atžalomis, bet ir įsigyti įvairiausių būtiniausių daiktų, rūbelių ir aksesuarų tiek besilaukiančioms mamytėms, tiek vaikučiams.

Norintiems dalyvauti platesnė informacija teikiama el. paštu: labas@esumama.lt

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2018-09-22, 10:00 val.

Durys atidaromos

10:00 val.

Trukmė

5 val.

Neįgalieji

Įleidžiami nemokamai

Vaikai

Įleidžiami nemokamai

Fotografuoti

Tik su organizatoriaus leidimu

Kainos

Įėjimas nemokamas

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė, Karaliaus Mindaugo pr., Akropolio automobilių parkavimo aikštelė

Organizatorius

UAB „Inzi group“

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi