Eros Ramazzotti

Vienas mylimiausių atlikėjų pasaulyje Eros Ramazzotti kitų metų gegužės 11 d. surengs vienintelį koncertą Lietuvoje. Pasirodymas, kuris vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, įtrauktas į pasaulines gastroles „Battito Infinito“, kurių metu dainininkas pristatys rugsėjį pasirodysiantį savo naujausią albumą.

Daugiau nei pusę savo gyvenimo jis yra vienas žinomiausių atlikėjų pasaulyje pardavęs per 70 mln. albumų. Jo atliekamos meilės dainos ir balsas nepalieka abejingų, o pasaulinė šlovė tik auga. Po pandeminės pauzės E. Ramazzotti į didžiausias pasaulio arenas grįžta su nauju albumu „Battito Infinito“ ir dar įspūdingesniu bei kitus jo šou pranokstančiu pasirodymu, kurio premjera įvyks rugsėjo 16 d. Ispanijoje.

Vėliau atlikėjas aplankys Šiaurės, Centrinę ir Pietų Ameriką, o paskui grįš į Europą, kur gegužės 11 d. surengs savo šou ir Kauno „Žalgirio arenoje“.

Naujas albumas „Battito Infinito“ ir koncertinis turas žymi naują E. Ramazzotti karjeros etapą, kuriame jis paruošė daug staigmenų. Birželio 10 d. atlikėjas pristatė dainą „AMA“ iš rugsėjį pasirodysiančio naujo albumo. Ši daina yra meilės ir laisvės himnas, kviečianti mylėti be ribų, apribojimų ir kliūčių.

Bilietai prekyboje nuo birželio 23 d., 11 val.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-05-11 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

VIP klubo nariai

Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų klubo vietose. Nauji klubo nariai pirks nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 14 d. (imtinai)

Organizatorius

UAB Bravo Events

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos