Erica Jennings koncertas: Raudonplaukės turas

Šį rudenį Erica Jennings pirmą kartą leidžiasi į turą kaip solo atlikėja. Ir nors dainuoti ant lietuviškos scenos ji pradėjo būdama 17-os, šis raudonplaukės albumo pristatymo turas yra unikali proga pamatyti Ericą Jennings kaip kūrėją iš labai arti.

Airių kilmės Erica yra viena geriausių dainininkių Lietuvoje, kurią žino ir maži, ir vyresnio amžiaus žmonės. Jos balsas per daugiau nei 18 metų yra nuskambėjęs kone visur, kur Lietuvoje yra girdima muzika.

Per tą laiką kai kurios dainininkės baigė karjerą, o kai kurios užaugo ir iškilo, tačiau Ericos savitumas ir nuoširdumas klausytojams visais laikais išliko artimas. Ji gyvena muzika ir tai yra jos vienintelė veikla nuo pat karjeros pradžios.

 

Su visa šia patirtimi šiemet ji pagaliau išleido debiutinį albumą „Leading Me Home“, kuriam dainas rašė remdamasi savo gyvenimu. Albumas susideda iš istorijų, kurių pati atlikėja ilgai nepripažino, vengė ar slėpė. Tačiau tai nėra skausmo ar išpažinties kupinas įrašas. Tai albumas apie pergalę, savo baimių pripažinimą ir grįžimą, kur jautiesi saugiausiai – namo.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje išpopuliarėjęs „Leading Me Home“, naujausias singlas su Vidu Bareikiu „The Perfect Time“, „You Always Told Me“ – tai tik šių metų Ericos kurti hitai. Tačiau šio turo metu ji atliks ir senesnių savo kūrybos dainų, kurias paniuniuotų dauguma lietuvių (pavyzdžiui, „Lovely Day“), ir mylimiausių koverių, kurie ją įkvepia.

Bene žymiausia raudonplaukė Lietuvoje Jus poromis ir šeimomis kviečia susitikti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose, jau visai netrukus!

Galerija

Informacija apie renginį

VIETA

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

DURYS

18.00

TRUKMĖ

1 val.

NEĮGALIEJI

Įleidžiami tik su bilietu

VAIKAI

Įleidžiami nemokamai iki 6 metų

FOTOGRAFUOTI

Neleidžiama

BILIETO KAINOS

15,40 -20,40 EUR

BILIETŲ PLATINTOJAI

Bilietų pasaulis

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi