Drive in Club

DĖMESIO!
Kauno ŽALGIRIO arenos parkinge nuo kovo 19 d. atidaroma nauja pramogų erdvė DRIVE IN CLUB!
Tai alternatyvų neturintis projektas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kur susijungs geriausių DJ ir atlikėjų muzika su šviesų dailininkų kuriamais lazerių ir šviesų spektakliais! Renginio erdvėje pasijusite it naktiniame klube, todėl net nedvejokite ir išsirinkite savo seansą!

DJ ir dainininkų pasirodymus bei lazerių ir šviesų projekcijas saugiai stebėsite iš savo automobilių, o viską girdėsite – tiesiogiai transliuojamu radijo dažniu.

DRIVE IN CLUB seansai su: Driule XL, G-Spot DJ‘s, Matto, kovo 19 d.:

20 min. seansai (kaina automobiliui 17,50 EUR):

19:00 – 19:20 (G-Spot DJ‘s)
19:30 – 19:50 (G-Spot DJ‘s)
20:00 – 20:20 (Matto)
20:30 – 20:50 (Matto)

20 ir 30 minučių seansai (kaina automobiliui nuo 17,50 EUR):

21:00 – 21:20 (Driule XL)
21:30 – 22:00 (Driule XL)

22:10 – 22:30 (G-Spot DJ‘s)
22:40 – 23:10 (G-Spot DJ‘s)

23:20 – 23:40 (Matto)
23:50 – 00:10 (Matto)

45 min. seansai (kaina automobiliui 30 EUR):

00:20 – 00:55 (Driule XL)
01:10 – 01:55 (Driule XL)
Pasiilgote naktinių klubų šėlsmo? Startuoja naujas projektas „Drive in Club“!

Jau šį savaitgalį, kovo 19 d., penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje startuos išskirtinis šokių muzikos ir šviesų šou projektas „Drive in Club“. Geriausių didžėjų pultuose ir šviesos dailininkų kompiuteriuose bus sugeneruotos karštos muzikinės energijos bangos, kurios užlies naktinio gyvenimo išsiilgusius žmones.

Projektas vyks laikantis visų saugumo reikalavimų. Auditoriją, atvykusią automobiliais, didžėjai pasieks radijo bangomis. Patį atmosferinį lauką pajusti bus lengva net ir neišlipus iš automobilio: „Drive in Club“ rengėjai kuria galingą šviesų ir lazerių tinklą, kuris aprėps visą „Žalgirio“ arenos parkingą. Nuo specialiai šiam projektui kurtų konstrukcijų, spinduliai šaudys visu perimetru, ne tik prie didžėjų pulto. Tokiu būdu teritorija pavirs milžiniška šokių muzikos ir šviesos efektų aikštele.

„Atsidaro legalus naktinį gyvenimą mėgstančių žmonių klubas – vieta, kurioje vyks gyvi šokių muzikos vakarėliai. Kiekvienas seansas turės atskirą šou programą, kurią sukurs profesionalūs šviesų ir lazerių specialistai. Taigi, „Drive in Club“ lankytojas gaus muzikos, lazerių ir šviesų šou spektaklį su gyvai grojančiais didžėjais“, – pasakojo vienas iš projekto organizatorių – „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Pasak jo, idėja gimė kovo 11-osios popietę, kartu su senu bendražygiu, Karklės festivalio organizatoriumi Dariumi Kalinausku važiuojant švente pulsuojančiomis gatvėmis ir stebint žmones, kurie savo automobilius buvo pasipuošę vėliavomis ir sugebėjo ištransliuoti ypatingą nuotaiką net ir per stiklą.

 

„Matydami žmonių ilgesį ir poreikį burtis, ieškoti naujų bendravimo formų, pajutome nenumaldomą norą sukurti kaiką naujo ir nematyto. Mūsų abiejų profesiniai keliai prasidėjo nuo naktinio gyvenimo renginiuose. Ėmėme galvoti, ką dar galėtume pasiūlyti naktinių klubų pasiilgusiam jaunimui ir ką gražaus galime sukurti šeimoms su vaikais“, – kalbėjo D. Kalinauskas.

Projekto „Drive in Club“ sumanytojai džiaugiasi, kad Kauno „Žalgirio“ arena ir jos renginių projektų vadovas Mantas Vedrickas palankiai sutiko šią idėją ir leido įsikurti vienoje didžiausių arenų Baltijos šalyse.

„Ilgamečiai partneriai puikiai supranta, kad žmonėms reikalingas saugus, inovatyvus ir naujų potyrių šį stagnacinį laiką suteikiantis projektas“, – sakė organizatoriai.

„Drive in Club“ teritorijoje veiksmas vyks ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais nuo 19 val. iki gilios nakties. Lankytojams bus pasiūlyti keli pramogų variantai: 20 minučių trukmės gyvos DJ muzikos, lazerių ir šviesų šou, taip pat – 30 ir 45 min. vakarėlių seansai, užvedantys vidinius variklius puikiu garsu ir projekcijomis, kurios susiras lankytoją bet kuriame parkingo taške.

Organizatoriai skelbia, kad „Drive in Club“ atidarymo proga prie pulto stos Driule XL, G-Spot DJ‘s, Matto, Endrio, Averjano. Prie šios komandos jungsis ir kiti didžėjai, puikiai pažįstami naktinį gyvenimą mėgstantiems žmonėms. Bilietus platina bilietai.lt. Svarbu paminėti, kad į kiekvieną seansą bus galima įsigyti vos 20 bilietų, todėl vakarėliai bus itin aukštos kokybės.

Artimiausioje ateityje ketinama organizuoti ir teminius vakarėlius, kuriuose skambės tam tikros stilistikos muzika, lankytojai galės prisidėti savo pasirinkta atributika.

Be to, bus pristatyta ir speciali programa, skirta šeimoms su mažais vaikais: toje pačioje lokacijoje, tik kitu laiku bus rodomi jauniausiai auditorijai tinkami performansai.

„Drive in Club“ projekto dvynys netrukus startuos ir vienoje didžiųjų prekybos ir laisvalaikio centrų aikštelių Vilniuje bei Klaipėdoje. Projekto organizatoriai žada dar daug intriguojančių naujienų.

Ką reikia žinoti, norint atvykti į DRIVE IN CLUB?

1. Pasirodymus klausyti ir stebėti bus galima iš automobilio, su kuriuo atvykstama (automobilyje turi veikti FM bangų radijo imtuvas).
2. Automobiliai renginio vietoje parkuojami pagal automobilio gabaritus didėjančia tvarka, laikantis parkavimo reguliuojančio darbuotojo nurodymų, kad visiems renginio dalyviams būtų užtikrintas kokybiškas vaizdas.
3. Pasibaigus programai prašome laikytis parkavimą reguliuojančio darbuotojo nurodymų ir nepalikti automobilio renginio vietoje ilgiau nei būtina.
4. Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).
5. Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.
6. Vietų ir bilietų skaičius į kiekvieną renginį yra riboti.
7. Automobiliai įleidžiami likus 10 min. iki pasirodymo pradžios.
8. Vietoje teikiamos maitinimo paslaugos (take-away).
9. Renginys yra viešas ir bus fotografuojamas bei filmuojamas.

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2021-03-19 d. 19:00 val.

Durys

19:00 val.

Trukmė

Vieno seanso trukmė nuo 20 iki 45 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

17,5 EUR - 30 EUR

Organizatorius

UAB "Šviesos ir garso dizainas"

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos