Donatas Montvydas „1987“

Įspūdingas DONATO MONTVYDO „1987“ šou „Žalgirio“ arenoje

Ką tik visose skaitmeninėse muzikos platformose gerbėjams į rankas atidavęs savo naujausią albumą „1987“, Donatas Montvydas nesiruošia sustoti. Priešingai – su galinga jėga jis grįžta į Kauno „Žalgirio“ areną.

„Žalgirio“ arenoje įvyksiantis koncertas kruopščiai dėliojamas, o prie vizualinių ir techninių sprendimų prisideda talentingiausi Lietuvos kūrėjai.

Įspūdingas šou Kaune – tai duoklė ką tik pasirodžiusiam albumui „1987“. Būtent jis paskatino sukurti koncerto konceptą, kur dar ryškiau atsispindės atlikėjo muzikinė kelionė, asmeniniai išgyvenimai, jausmai, kuriuos jis suguldė į vieną atviriausių savo albumų.

Šiame koncerte bus įgyvendinti tokie užmojai, kaip milžiniškos kinetinės platformos kabančios ore, išskirtinis scenos išplanavimas leidžiantis išnaudoti visas arenos galimybes, muzikiniai akcentai palydėti pirotechnikos naujovėmis.

Garsas yra tik viena iš sudedamųjų šou emocinio efekto dalių, tikslas yra įtraukti žiūrovą į pasirodymą ir tapti jo dalimi, provokuojant visus įmanomus pojūčius.

Čia skambės ne tik geriausi hitai, o ir šiuo metu muzikos topuose vyraujančios D. Montvydo  naujausio albumo dainos. Gruodžio 27-ą dieną Kaune į sceną žengs ir puikiai žinomi atlikėjai bei ypatingi svečiai, itin daug dėmesio bus skirta vizualiniams sprendimams, bus renkama profesionaliausių šokėjų komanda, kurie drauge su atlikėju parodys įspūdingų choreografijų šou.

Ištikimiausi gerbėjai galės ne tik įsigyti limituoto tiražo albumo „1987“ vinilinę plokštelę, bet ir bilietus į fanų zoną, kuri suteiks galimybę patekti į užkulisius ir pasimatyti su pačiu atlikėju.

Bilietai brangs.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2021-12-27, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

18,00 EUR - 40,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 18,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

Audi klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 10.05 d. iki 10.18 d.

Organizatorius

UAB DMO MUSIC GROUP

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos