Tarp šešių kalnų

Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas,po ganėtinai ilgos tylos ( kai 2012m. buvo išleistas DVD „Dainos akys“), vėl turi naujieną – pristato savo naujausių dainų albumą – „Tarp šešių kalnų“.

Atlikėjas, aktyviai koncertuojantis su gyvo garso grupe bei įvairiais muzikiniais projektais neslepia, jog šis darbas bus tarsi viso jo muzikinio gyvenimo kelio įprasminimas.

„Regis pagaliau suradau tikrąjį save ir kūriau tai, ką iš tiesų norėjau ir jaučiau .Pajutau, jog esu subrendęs tai kūrybai, kuri ilgą laiką gyveno mano mintyse ir širdyje, tik niekaip nepavykdavo jos gyvai realizuoti įrašų studijoje. Per pastaruosius keletą metų įkvėpimo daugiausiai sėmiausi, klausydamas Sting‘o, J. Mayer‘io, J. Bonamasso‘s, Queen, M. Mcdonald‘o, G. Porter‘io  kūrybos, taip pat lankydamasis savo mėgstamų atlikėjų koncertuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse“.

Šešių kalnų metafora albumo pavadinime – tai žmogaus išgyvenimai, ieškojimai, jo pasiekimai ir vidinė stiprybė, – sakė atlikėjas“.

Ramūnas intriguoja, jog šįkart klausytojus nustebins kitokiu skambesiu: daug gražių gitarinių rifų, gyvas perkusijos skambesys, kurį padės sukurti iš Italijos kilęs talentingas muzikantas D. Zema bei sodrus kontrabosas, kurį meistriškai valdys G. Litinskas. Programoje skambės ne tik naujo albumo dainos, bet taip pat ir keletas naujai aranžuotų senųjų kūrinių.

„ Stengiausi kurti tokią muziką, kurios Lietuvoje labai trūksta – gyvą, kvėpuojančią, prasmingą, profesionalią. Bus filosofijos, lengvo, šiek tiek pietietiško šėlsmo, gražios romantikos, tarpusavyje persipinančių įvairių muzikinių stilių, taip pat netikėtų duetų ir koncerto svečių“ – intrigavo atlikėjas.

„Kviečiu į susitikimą su nauja mano muzika, kuri, tikiuosi, nukels į snieguotas viršukalnes, leis pasinerti į vandenyno gelmes ar bent akimirkai pasišildyti pietietiškos saulės spinduliuose!“

Atlikėjai:

  1. Difartas – vokalas, gitara
  2. Litinskas – kontrabosas, klavišiniai
  3. Balčiūnas – gitara
  4. Zema – perkusija
  5. Difartė – pritariantysis vokalas
  6. Venslovienė – pritariantsis vokalas

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2018-02-14, 19:00 val.

Durys atidaromos

18:30 val.

Trukmė

2 val.

Apšildantis atlikėjas

Nenumatoma

Pertrauka

Bus

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami, taikoma 20 proc. nuolaida bilietams

Vaikai

Iki 5 m. imtinai įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Leidžiama

Kainos

17 EUR. Bilietų platintojo mokestis - 1 EUR, arenos mokestis - 0,60 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 17 EUR.

Bilietų platintojas

UAB „Bilietai.lt“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

Aušra Difartė

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +37061827323+37037719662, El. paštas: info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos