IŠEITIES TAŠKAS: ANALIZUOJANT ŽVĖRĮ | URBANISTINIS DRAUSTINIS

URBANISTINIS DRAUSTINIS

„ANALIZUOJANT ŽVĖRĮ“

Autoriai: Paulius Markevičius, Barbora Šulniūtė
Režisierius: Paulius Markevičius
Aktoriai: Simonas Dovidauskas, Julija Šatkauskaitė, Marija Petravičiūtė, Greta Grinevičiūtė, Saulius Baltrūnas, Rimvydas Ambrazevičius, Sigita Pikturnaitė, Denisas Kolomyckis, Goda Simonaitytė, Severina Špakovska, Aidas Barkauskas, Povilas Adomaitis, Dovydas Grajauskas, Martynas Vaidotas, Eglė Valadkevičiūtė, Indrė Storpirštienė, Balys Ivanauskas, Augustė Pociūtė ir kt.

„Spektaklyje „Analizuojant žvėrį“ neveikia įprastos teatro taisyklės – žiūrovas patalpinamas erdvėje, kurią gaubia elektroninės muzikos garsai, šviesų atspalviai, rūkas ir jame išnyrantys veikėjai.
Pasakoti spektaklio mintį rinkomės ne įprastą žodinį istorijos pasakojimo būdą, darome tai įvaizdžiais, asociacijomis, pojūčiais“, – sako kūrėjai.

„Analizuojant žvėrį” – naujausias dviejų menininkų, Pauliaus Markevičiaus ir Barboros Šulniūtės, kūrinys. Kūrėjus domina Antropoceno era – terminas, skirtas apibrėžti naują Žemės geologinę erą – mūsų gyvenamą laikotarpį. Juo siūloma apibendrinti žmonių veiklos poveikį Žemės paviršiui, klimatui ir aplinkai, esamų rūšių išnykimui.

Markevičius: „Spektaklį kūrėme keliaudami aplink Lietuvą. Ten matėme daug miško kirtaviečių. Pirmoji mintis: kur eis visi žvėrys? Nusprendėme apie tai kalbėti spektaklyje – pasikviesti visus žvėris ir pasikalbėti su jais. Kaip jie jaučiasi, kai atvažiuojame, susikrauname mišką, išvažiuojame.
Kai šiandien stebime, kas vyksta įvairiose pasaulio vietose, įvykiai, kuriuos vadiname stichinėmis nelaimėmis, turime suvokti, jog tai mūsų – žmonių veiklų padariniai. Tai sunki tema, ją greitai galima nuslysti į kaltų ir atsakingų ieškojimą, situacijos, ar atmosferos vaizdavimą ir kūrimą tamsiomis, dramatiškomis spalvomis. Tikime, jog kelias iš tokios situacijos yra, dėl to norėjome į tai pasižiūrėti be tirštinimo, problemos ryškinimo. Priešingai, norėjome kurti jaukią, tačiau paslaptingą erdvę, kurioje galėtų įvykti žiūrovo ir spektaklio veikėjo kontaktas, dialogas, ieškant ir atrandant – kur tas kelias yra.“

Spektaklis – tai žmonių susitikimas. Šiuo susitikimu kviečiame apmąstyti ir panirti į bendrą patirtį nagrinėjant šiandieninį pasaulį.

Kviečiamos visos gyvūnų rūšys! Tankiausio miško giliausioje migloje.

Ateik – labiausiai nenuspėjamas žvėrie
Įsiklausyk – urbanistinėj giesmėj
Nurimk – atsibudęs paslapty

REGISTRACIJA į renginį ČIA

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2020-09-27, 18:00 val.

Durys atidaromos

17:30 val. Amfiteatras 2

Trukmė

1 val. 10 min.

Neįgalieji

Renginys nemokamas

Vaikai

Renginys nemokamas. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Neleidžiama

Kainos

Renginys nemokamas

Bilietų platintojas

Renginys nemokamas

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė, Karaliaus Mindaugo pr., Akropolio automobilių parkavimo aikštelė

Organizatorius

BĮ „Kauno miesto kamerinis teatras“

Bosca amfiteatro nuoma

„Bosca“ amfiteatre galime organizuoti konferencijas bei kitus renginius. Amfiteatre priimsime iki 450 Jūsų renginio ar šventės svečių. Esant didesniam žmonių skaičiui galime atidaryti amfiteatro sienas, taip erdvė susilieja su restorano „Sala“ banketine sale bei fojė ir tuomet telpa apie 1000 žmonių.

Susisiekime a.selvene@zalgirioarena.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi