Bike Show Millenium

Birželio 4 – 5 dienomis Kauno Nemuno saloje vyks tradicinė, jau septyniolikta iš eilės, grandiozinė baikerių fiesta „Bike Show Millennium“.

Šventė prasidės motociklininkų paradu centrinėmis laikinosios sostinės gatvėmis, nuo Kauno pilies į Nemuno salą, kur vyks pagrindinė renginio dalis. Šeštadienį žiūrovai matys kaskadininkų pasirodymus ir ekstremalų šou „Skraidantys automobiliai – Double Twist“, o vakare visų baikerių lauks populiarios lietuviškos grupės ir svečiai iš užsienio – vokiečių industrinio metalo „Rammstein“ tribute komanda iš Italijos – grupė „Engelstein“.

Sekmadienį nuo pat ryto prie Kauno „Žalgirio“ arenos šurmuliuos tradicinis „Auto Show“,  kasmet stebinantis vis įspūdingesniais eksponatais ir vis didesniu dalyvių bei žiūrovų skaičiumi. Taip pat vyks Kauno ekstremalaus sporto mokyklų pasirodymai bei kvapą gniaužiančios šonaslydžio „Vnį nuo pat ryto prie Kauno „Žalgirio“ arenos šurmuliuos tradicinis „Auto Show“, kaimota Driftingo pirmenybės“, kurias sudarys treniruotės, kvalifikaciniai ir poriniai važiavimai.

„BIKE SHOW MILLENNIUM 2016“ PROGRAMA

BIRŽELIO 5 D., SEKMADIENIS

DRIFTINGO PIRMENYBĖS
„Vimota Driftingo pirmenybės“ – aukščiausios klasės varžybos, kurias sudaro treniruotės, kvalifikaciniai ir poriniai važiavimai. Poriniai „TSUISO“ važiavimai, pasaulyje tarp visų automobilio sporto šakų, pripažinti patys vaizdingiausi žiūrovo akimis. Varžybas 2010 m. sukūrė D1SPORT komanda. Anksčiau jos buvo pavadinimu „D1SPORT Driftingo čempionatas“. Pirmas pasikeitimas įvyko 2014 m., kai čempionatas buvo pervadintas, dėl Lietuvos automobilių sporto federacijos nuostatų, į „Battery dirftingo pirmenybės“.

Tais pačiais metais pasikeitė ne tik pavadinimas, bet ir atsirado skirtingų lygų driftingo varžybos: gatvės, Semi Pro ir Pro lygos. Pernai, 2015 m. per penkis etapus, driftingo pirmenybės surinko virš 12 000 žiūrovų. Per metus pasiekė 100 skirtingų, unikalių dalyvių skaičių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Australijos. Dažniausiai vieno etapo metų dalyvaudavo 35- 45 pilotai. Naujas pavadinimas „Vimota Driftingo pirmenybės“ 2016 m. įgauna pagreitį ir sparčiai populiarėja, dėl žiūrovų dėmesio.

Lietuvoje Semi Pro lygoje leidžiama dalyviams dalyvauti be saugos lankų, todėl leistinas važiavimas slystant šonu yra iki 100km/h, tokie reikalavimai atsirado dėl saugumo sumetimų.

D1SPORT komandos prezidentas Kąstytis Alekna įvedė, nuo 2014 m., padangų apribojimą – Semi Pro lygoje padangų plotis 225, jog sumažinti galingų dalyvių greitį ir sulyginti skirtingų bolidų jėgas. Pavyzdys: pilotų bolidai turintys 700 ag. susilygins su kitų automobilių turinčių mažiau arklio galių, dėl mažo padangų sukibimo. Taip pat, organizatorius įvedė piloto apribojimą – tas pats dalyvis negali dalyvauti kitose lygose. Tai buvo padaryta, kad tas pats pilotas nelaimėtų skirtingose lygose ir būtų daugiau intrigos.

MILLENNIUM AUTO SHOW

Sekmadienį vyks ir tradicinis „Auto Show“, kurio metu bus galima pamatyti naujausias automobilių tiuningo madas ir tendencijas. Parodos metu bus demonstruojami antikvariniai, senoviniai, egzotiški, perdaryti, patobulinti automobiliai, elektromobiliai, kartai, bagiai, motociklai, dviračiai ir kiti technikos bei meno stebuklai. Pamatysite naujausių modelių automobilius ir motociklus.

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2016-06-05, 12:00 val.

Trukmė

7 val. 00 min.

Vaikai

iki 6 metų įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Kainos

6 EUR. Bilietų platintojo mokestis 0,6 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 6 EUR.

VIP zonos bilietų kaina

30 EUR. Bilietų platintojo mokestis 0,6 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 15 EUR.

Bilietų platintojas

UAB "Bilietų pasaulis"

Organizatorius

VŠĮ "Šou lyga"

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos