Beissoul & Einius

Dešimtmetį įkvepiančios muzikos ir nevaržomo kūrybiškumo švenčiantis, vienas populiariausių pasaulyje lietuvių duetų „Beissoul & Einius“ šią žiemą kviečia į vienintelius koncertus Vilniuje ir Kaune.

Jie ekscentriški, paslaptingi, jaudinantys, neaprėpiami kaip kosmosas, bet kartu atpažįstami ir patikimi kaip vaikystės draugai, su kuriais pasislėpęs žaidei draudžiamus žaidimus. Ši emocinė atmosfera, įtraukianti muzika ir kaskart į svajones nukeliantis netikėtas įvaizdis per dešimtmetį subūrė banguojančias gerbėjų minias Lietuvoje ir užsienyje. Duetas groja didžiausiuose Europos festivaliuose šalia Gorillaz, Dua Lipa, Kendrick Lamar ar Lanos Del Rey. Jų mados eksperimentais ir provokuojančiomis fotosesijomis žavisi žurnalų „Vogue“, „Design Scene“, „OOBMAG“, „Forbes“, „Elle“, „Playboy“, „Marie Claire“ redaktoriai.

Tačiau jų ekspresija niekada nėra savitikslė. Savo kūryba jie įkvepia laisvei, žaidimui, išskirtinumui ir drąsai būti ryškiu, originaliu ir ateiviškai keistu. Jų dainos – tai muzika gyventi, o retai vykstantys gyvi profesionalūs, pasaulinio lygio žvaigždėms kokybe prilygstantys, pasirodymai – bilietai į toliausią kosmosą ir giliausius savų minčių ir pojūčių kampelius.

Šią žiemą klausytojų laukia išskirtinė proga apsilankyti dviejų koncertų cikle. Prieš pat Naujuosius metus „apšilę“ pasirodyme Vilniaus „Litexpo“ parodų centre, sausio 8 d. muzikantai surengs dešimtmečio pasirodymą „Žalgirio“ arenoje Kaune. Menininkai primins geriausius dešimtmečio sceninius kostiumus bei pristatys naują avangardinę kolekciją „Obsessional Genius“. Ir, žinoma, nuo žemės kelianti muzika, šokis, paslaptingi svečiai, iš vidaus sprogdinančios emocijos ir amžinybės jausmas.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-01-08, 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai įleidžiami iki 6 (imtinai) metų amžiaus (neužimant papildomos sėdimos vietos). Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 28,28 EUR (mažiausia neakcijinė kaina: 29,00 EUR) bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (2,00 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

Organizatorius

UAB Bravo Events

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos