Kalėdos su Vaidu Baumila

Nuoširdumu gerbėjus paperkantis atlikėjas Vaidas Baumila kviečia į jaukų ir šventėmis kvepiantį gyvo garso žiemos koncertą. Kalėdų vakarą, kartu su muzikine grupe, V. Baumila atliks gerai žinomus savo kūrinius, skambias miuziklų dainas ir sveikins klausytojus šventinėmis dainomis.

„Šis žiemos koncertas, tai kaip dar vienas Kūčių vakaras – jauki proga susitikti, pabūti kartu. Tik scenoje nebus to vieno močiutės patiekalo, kurio niekas nenori ragauti“, – muzikinį meniu atskleidžia Vaidas.

 

Šventiniame koncerte skambės jau hitais tapę atlikėjo kūriniai „Milijonai“, „Suknelė“, „Dviese“, „Tai buvai Tu“. Programą puošia gražiausios kalėdinės dainos „Have Yourself a Merry Little Christmas“, „White Christmas“, kūriniai iš miuziklų „Čikaga“ („Reikia meilės man tikros“), „Boni ir Klaidas“ („Boni daina“). Tarp šventei ruošiamų atlikėjo dovanų – gerbėjų pamiltas Vaido ir Sofijos Vasilevskytės duetas. Projekto „Dvi kartos“ nugalėtojai Kalėdų vakarą klausytojams pristatys naujausio bendro singlo „Galingi“ premjerą.

Vaidui scenoje klavišiniais akomponuos Marius Leskauskas, akustine gitara – Juozas Martinkėnas, perkusija – Vytis Vainilaitis.

Kalėdos su Vaidu Baumila ir šventine programa Jūsų laukia šių metu gruodžio 26 d., 20:00 val. Kauno Žalgirio arenoje, „Bosca“ amfiteatre.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2019-12-26, 20:00 val.

Durys atidaromos

19:30 val. Įėjimas Amfiteatras 2

Trukmė

1 val. 30 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Įleidžiami nemokamai iki 6 m. neužimant papildomos vietos. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Leidžiama

Kainos

17-25 EUR. Bilietų platintojo mokestis - 1,20 EUR, arenos mokestis - 1 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 15 EUR.

Bilietų platintojas

UAB „Tiketa“

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė, Karaliaus Mindaugo pr., Akropolio automobilių parkavimo aikštelė

Organizatorius

UAB „Vilnius arts“

Bosca amfiteatro nuoma

„Bosca“ amfiteatre galime organizuoti konferencijas bei kitus renginius. Amfiteatre priimsime iki 450 Jūsų renginio ar šventės svečių. Esant didesniam žmonių skaičiui galime atidaryti amfiteatro sienas, taip erdvė susilieja su restorano „Sala“ banketine sale bei fojė ir tuomet telpa apie 1000 žmonių.

Susisiekime a.selvene@zalgirioarena.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi