Klasikinis baletas – Spragtukas

Kūrybinga, jauna, bet kartu ir aukščiausią meistriškumo lygį pasiekusi „Classical Ballet by Usupov“ trupė pirmą kartą pasirodys Lietuvoje. Šiuo ypatingu šventiniu laikotarpiu ji pristatys populiarią ir visų mėgstamą kalėdinę pasaką „Spragtukas“. Užburiantis klasikinį baletą ir šiuolaikines technologijas sujungiantis pasirodymas įvyks gruodžio 29 d. Kaune.

Klasikinis baletas – tai visų pirma gilūs jausmai ir emocijos, išreikšti šokiu. Tokiu principu vadovaujasi geriausių baleto mokyklų absolventai – trupės „Classical Ballet by Usupov“ nariai. Jie išsiskiria ne tik aukščiausio lygio meistriškumu, bet ir vaidybiniais sugebėjimais, todėl scenoje puikiai įkūnija personažus, perteikia pačius giliausius jausmus, sukurdami neišdildomą įspūdį.

Piotro Čaikovskio „Spragtukas“ – tai vienas populiariausių ir mėgstamiausių baletų pasaulyje. Įkvėpta E. T. A. Hofmano pasakos „Spragtukas ir pelių karalius“, ši istorija tapo neatsiejama Kalėdų laikotarpio dalimi. P. Čaikovskio muzika ir nepriekaištingas baleto atlikimas nukelia į vaikystę, leidžia patikėti kalėdiniais stebuklais bei įtraukia į gėrio ir blogio kovą, kurią galiausiai laimi meilė.

Šiuo šventiniu laikotarpiu leiskite sau patikėti stebuklais šventiniame baleto „Spragtukas“ pasirodyme gruodžio 29 d. „Žalgirio“ arenoje.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2021-12-29, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai įleidžiami iki 6 (imtinai) metų amžiaus (neužimant papildomos sėdimos vietos). Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 25,25 EUR (mažiausia neakcijinė kaina: 25,25 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI KLUBO NARIAI

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 10.29d. iki 11.11 d.

ORGANIZATORIUS

VšĮ Bravo Events

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos