Auksiniai svogūnai 2020

Rinkimai į Seimą jau ant nosies, o kas geriau apnuogins Lietuvos valdžią, jei ne tradiciniai „Auksiniai svogūnai“? Visi nuopelnai ir nuopuoliai, žygdarbiai ir raudonuoti verčiančios nuodėmės. Viskas bus patiekta kaip ant delno humoristinėje apdovanojimų ceremonijoje. Garsiausios muzikos, teatro ir TV žvaigždės surengs nepakartojamus pasirodymus, o ryškiausi politikos ir visuomenės veikėjai bus apdovanoti milžiniško dydžio „Auksiniais svogūnais“.

„Kasmet vis sakome, kad valdžia sugeba „prisidirbti“ tiek, kad sunku visus „žygdarbius“ sutalpinti ir paminėti viename renginyje. Tačiau šie metai išties unikalūs. Tokių istorijoje dar nėra buvę. Kai jau imi galvoti, kad toliau nėra kur – valdžia pateikia naujų staigmenų. Tad ir mūsų ceremonija bus neišvengiamai unikali. Juoksitės mažiausiai iki Velykų“, – žada renginio prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

„Auksiniai svogūnai“ ̶ kultinė, kasmet vykstanti humoro šventė. Išradingi apdovanojimai teikiami už nevykusius poelgius, kvailas frazes ir kitus perlus, kuriais sužiba politikai ir kiti žinomi visuomenės veikėjai. Humoro šventė vyksta jau daugiau nei 20 metų ir yra beprotiškai populiari. Tai išskirtinis renginys, kurį gyvai stebi tūkstančiai, o prie ekranų – beveik 1 milijonas TV žiūrovų.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2020-03-27, 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

10,00 EUR - 22,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 10,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi nuo 12.09 d. - 12.23 d.

Organizatorius

UAB Valius

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323; +370 37 719662. El. paštas: info@vaikystesmiestas.lt.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi