Auksiniai svogūnai 2019

„Auksiniai svogūnai“ 2019

Didingiausi metų apdovanojimai „Auksiniai svogūnai“ grįžta sudrebinti Kauno „Žalgirio“ arenos! To, kas šiuo metu vyksta Lietuvos gyvenime, neįmanoma nutylėti. Visi nūdienos didvyriai ir nusidėjėliai, visi juokdariai ir herojai bus įvertinti iki ašarų juokingoje, dėmesio, jau 21-ojoje „Auksinių svogūnų“ ceremonijoje! Šimtus tūkstančių žiūrovų kaskart sudominantis populiariausias visų laikų renginys bus įspūdingas ir nepakartojamas. Pamatykite jį savo akimis, pirmieji!

„Jei kažkas žiūrovus traukia garsu ir šviesa, mes pažadame, kad visko bus dvigubai. Bet ne tai svarbiausia – mūsų politikai ir garsūs visuomenės žmonės per metus sugeba tiek visko „pridaryti“, kad kiekviena ceremonija yra unikali. Pilvus nuo juoko skaudės iki pat Velykų!” – žada apdovanojimų autorius, ceremonmeisteris ir nepakeičiamas vedėjas Arūnas Valinskas.

„Auksiniuose svogūnuose 2019“ tradiciškai bus išdalinta daugiau nei dešimtis nominacijų, o gerą nuotaiką kurs populiarūs šalies aktoriai, dainininkai, specialiai šiam renginiui ruošiantys muzikinius pasirodymus.

Ramirent Premium: mėgaukitės renginiu patogiai įsitaisę prie dviviečio staliuko, „lounge“ zonoje ar patogioje salės vietoje (atskiras įėjimas į areną, atskira rūbinė, atskiras baras).https://zalgirioarena.lt/lt/ramirent-premium-klubas/

Audi klubas: mėgaukitės išskirtiniu patogumu bei privilegijomis, modernaus dizaino zonoje ir geriausio matomumo vietose (atskiras VIP įėjimas, atskira rūbinė, atskiras baras, atskiras WC).https://zalgirioarena.lt/lt/audi-klubas/

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2019 03 28 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

18,50 EUR - 35,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 18,50 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,00 EUR, arenos mokestis: 1,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

VIP klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 12.20 d. iki 01.03 d.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

UAB Valius

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi