2022: ATB LIETUVOJE

ATB vieninteliam pasirodymui Baltijos šalyse pasirinko Lietuvą

Daugiau nei 200 tūkst. gerbėjų  Lietuvoje turintis ATB, 2022 m. rugsėjo 17 d. surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje, „Žalgirio“ arenoje. Atlikėjas laikomas trance muzikos pradininku ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

49 metų Andre Tannenberger‘ui (geriau žinomam kaip ATB) net dvidešimt metų besitęsiančios šlovės galėtų pavydėti daugelis. Tarp geriausių trance muzikos didžėjų ir prodiuserių pasaulyje papuolantis vokietis vieną po kito leidžia milijonus žmonių visame pasaulyje užkariaujančius hitus. Už juos gerbėjai jį lygina su bene ryškiausiai žėrinčiomis trance muzikos žvaigždėmis tokiomis kaip Paul van Dyk, Tiësto ir Armin van Buuren.

ATB ir jo pasauliniai hitai

Skirtingose pasaulio šalyse hitais tapusius ATB kūrinius galima vardinti labai ilgai: „9 PM (Till I come)“, „Ecstasy“, „Don‘t Stop“, „Killer“, „Let U Go“, „Hold you“, „Ecstasy“, „I Don‘t Wanna Stop“, „The Summer“, „Summer Rain“, „Believe In Me“, „Feel Alive“, „Long Way Home“, „Wrong Medication“, „Move On“ ir dar daug kitų. 2021-aisiais atlikėjas išleido naują hitą, kurį turbūt jau žino kiekvienas: „ATB x Topic x A7S – Your Love“ , šis kūrinys ir kiti iki šiol skamba radijo stotyse, geriausiuose pasaulio festivaliuose ir naktiniuose klubuose.

Į jo vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse suvažiuos ne tik gerbėjai iš Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių: iš Latvijos, Estijos, taip pat laukiama gerbėjų iš Lenkijos bei Suomijos.

2019-aisiais ATB sužavėjo Lietuvą surengęs pasirodymą „Žalgirio“ arenoje

2019 metais buvo surengtas ATB pasirodymas Lietuvoje, „Žalgirio“ arenoje ir koncertas nepaliko abejingų. Tais metais sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje susirinko net 10 000 fanų, o likus savaitei iki renginio buvo išparduoti visi bilietai. Šiais metais taip pat ruošiamasi įspūdingam renginiui – investuojama į aukščiausio lygio garso aparatūrą, apšvietimą, scenografiją.

Žadama išparduoti visus bilietus, o atlikėjas pažadėjo paruošti specialų nepertraukiamą 1,5 valandos setą.

Rugsėjo 17 d. pagrindinė miesto arena pavirs didžiuliu naktiniu klubu.

Apšildančios grupės/DJ bus paskelbti artimiausiu metu.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-09-17, 21:00 val.

Durys

19:30 val.

Trukmė

~3 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 45,70 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina nuo 49,24 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (2,00 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2,00 EUR)

Organizatorius

ER Group

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos