Koncertas su Eurovizijos nugalėtojais KALUSH Orchestra, Monika Liu, 8 kambariu ir Mad Money: „Aš esu Ukraina“

„AŠ ESU UKRAINA“ koncertas su Eurovizijos nugalėtojais „KALUSH Orchestra“

„KALUSH Orchestra“ yra Ukrainą atstovaujanti grupė, kuri šiais metais laimėjo Eurovizijos konkursą. Visa Europa ir Pasaulis palaiko Ukrainą! Jūs irgi galite palaikyti Ukrainą koncerte su „KALUSH Orchestra“.

50 proc. Jūsų už bilietus sumokėtos sumos atiteks „AŠ ESU UKRAINA“ fondui, kurį įkūrė Ukrainos ambasada Lietuvoje. Daugiau apie paramą ir fondą (https://www.aukok.lt/projektai/AS-ESU-UKRAINA)

„KALUSH Orchestra“ žinutė visiems Europos gerbėjams: „Neapsimetinėkite, kad dabar vykstantis karas Ukrainoje yra tolimas filmas, kurį žiūrite. Kažką, kas yra toli. Ukraina yra Europos centras, ir šis žiaurus karas vyksta būtent ten. Kai atsibundate ir girdite sprogimus. Kai nežinai, ar tavo tėvai, draugai, giminaičiai dar gyvi. Ši patirtis varo iš proto, ji griauna tavo psichinę sveikatą. Kuo greičiau sulauksime pagalbos iš Europos, kuo greičiau susivienysime, kuo daugiau žmonių padės ir informuos mus apie tai, tuo greičiau karas baigsis. Ir neišplis į kitas šalis“, – sako grupės lyderis Olehas Psiukas.

Grupė „KALUSH Orchestra“ susikūrė 2021 m. kaip šešių muzikantų grupė ir kaip 2019 m. įkurto pirmojo projekto „KALUSH“ atšaka. Pavadinimas „Kalush“ kilo iš Oleho gimtojo miesto vakarinėje Ukrainos dalyje.

„KALUSH Orchestra“ yra vieni iš jaunųjų Ukrainos hiphopo scenos kūrėjų. Hiphopo kultūra yra itin populiari ir ryškiai matoma, bei eskaluojama tarp šiuolaikinių miesto kultūros atstovų. Esminis „KALUSH Orchestra“ skirtumas nuo kitų Ukrainos grupių – etninės muzikos elementų derinimas su modernia garso produkcija, hiphopo šokiais ir repu ukrainiečių kalba.

Koncerte taip pat pasirodys Monika Liu, 8 kambarys ir Mad Money.

Sekite „KALUSH Orchestra“ socialiniuose tinkluose:
Instagram: @kalush.official
Tik Tok: @kalush.official
Facebook: https://www.facebook.com/kalush.official/
Spotify:
https://open.spotify.com/artist/46rVVJwHWNS7C7MaWXd842?si=uml0NjMrRfO6-sKDlYQA6w&utm_source=native-share-menu
YouTube: https://youtube.com/channel/UCWJULrY4qhbj0pqnNOrYETg

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-06-16, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 5 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 29,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 29,00 EUR). Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (2,00 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2,00 EUR)

Organizatorius

UAB, „Delfi“

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos