AŠ-DALIS TAVĘS / PABANDOM IŠ NAUJO. 2020 finalas

Vasario 15 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje – dviguba šventė.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Kauno „Žalgirio“ arenos lubas kilnos grandiozinis renginys – visų žvaigždžių koncertas „Aš – dalis tavęs“ ir „Eurovizijos“ atrankos „Pabandom iš naujo“ lemiamas finalas!

Šventė prasidės vasario 16-ai skirta muzikine programa: ant scenos pasirodys Kostas Smoriginas, Andrius Mamontovas, Vidas Bareikis, Alina Orlova, Girmantė Vaitkutė, Martynas Kavaliauskas, Marius Jampolskis, Monika Liu, Jeronimas Milius ir daugelis kitų. Kartu su galingu Kauno technologijos universiteto akademinio choro „Jaunystė“ ir A. Kačanausko muzikos mokyklos estradinės grupės „Dangi“ palaikymu jie atliks gražiausias dainas. Programoje įvyks apdovanojimai, skirti tiems, kurių dėka šiandien gyvename unikalioje, šviesioje, stiprioje, klestinčioje ir laisvoje šalyje. Koncerto vedėjai – Ieva Stasiulevičiūtė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis. 

Netrukus po šio muzikinio renginio Kauno „Žalgirio“ arenoje prasidės „Eurovizijos“ atranką „Pabandom iš naujo“ vainikuojantis finalas: stipriausi šių metų atrankos dalyviai stos į lemiamą kovą dėl garbės atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ Roterdame! Šou vedėjai – Gabrielė Martirosian, Ieva Zasimauskaitė ir Giedrius Masalskis.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2020-02-15, 19:00 val.

Durys

17:00 val.

Trukmė

~4 val. 00 min.

Neįgalieji

Neįgalieji ir jį lydintis asmuo įleidžiami tik su kvietimais

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Įėjimas tik su kvietimais

AUDI klubo nariai

Įėjimas su kvietimais

Organizatorius

UAB Creative Industries

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi